Artykuł

Fundacja PKO BP sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Fundacja PKO BP sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Fundacja PKO BP sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn

23.05.22 11:10   em   6  

Fundacja PKO BP została nowym sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Na konto trafi 100 tysięcy złotych.

- Dwa tygodnie temu do Fundacji PKO BP odezwał się Tomasz Żukowski i przedstawił projekt dotyczący Akademii Sprotu Stomil Olsztyn - mówi Robert Lubański, Przewodniczący Rady Programowej Fundacji PKO BP. - Uznaliśmy, że jest to bardzo wartościowe przedsięwzięcie i dlatego zdecydowaliśmy się na wejście do grona sponsorów Klubowej Akademii. Zaczynamy od 100 tysięcy złotych, zobaczymy co będzie dalej, jak będzie rozwijał się projekt i wtedy będziemy podejmowali następne decyzje.

I dodaje: - Jako Fundacja PKO BP włączamy się w wiele tego typu inicjatyw, szczególnie ważne są dla nas takie, na których korzystają dzieci, a całość związana jest ze zdrowiem i rozwojem sportowym. Przy wsparciu Akademii Sportu Stomil Olsztyn zwróciliśmy też uwagę na zajęcia integracyjne dla dzieci z Ukrainy, które mieszkają obecnie w Polsce. To dla nas bardzo ważne –

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 24.05.22 12:23 Pablo Olsztyn

  Bart racja. A może właśnie że przed wyborami i spółki skarbu państwa są aktywne , podziałać ze stadionem ? Może jednak jest gdzieś kasa w ministerstwie sportu, rozwoju, urz marszałkowskim czy Orlenie ? Działać działać a nie siedzieć i czekać że ktoś przyniesie na tacy .

 2. 24.05.22 11:38 Bart

  po to sa projekty spółek skarbu państwa żeby z nich korzystać fajnie ze się komuś chciało wreszcie zgłosić do jakiś projektów. jak widac jak się chce można tylko żeby zostało to dobrze wykorzystanie, a nie przejedzone jak do tej pory wszystko.

 3. 24.05.22 06:28

  Ale fajnie że kolejny sponsor dołączył

 4. 24.05.22 06:25

  Czy się.dobrze dzieje to nie koniecznie paru darmozjadów tam siedzi którzy szkodzą dla niej !

 5. 24.05.22 01:52 MD

  Dobrze, że Marcin Kowalczyk wrócił do naszego województwa.

 6. 23.05.22 23:34 Has

  fajnie że coś pozytywnego w akademii się dzieje... z drugiej strony mała dygresja... wybory idą - pis znowu rozdaje kasę heh

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!