Artykuł

Piłkarki Stomilu Olsztyn przegrały mecz z AZS-em UWM Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski

Piłkarki Stomilu Olsztyn przegrały mecz z AZS-em UWM Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski

Futsal kobiet: Porażka w derbach

20.11.22 20:02   em, paju   0  

Piłkarki Stomilu Olsztyn przegrały kolejne spotkanie w I lidze kobiet futsalu. Tym razem podopieczne Marka Maleszewskiego przegrały 2:5 z AZS-em UWM High Heels Olsztyn.

- My się uczymy, dla nas to trzeci mecz, a w każdym jest tak samo - mówił po meczu Marek Maleszewski, trener Stomilu. - Mamy cały czas przewagę i głupio tracimy bramki z kontry. Tego na hali się nie wybacza. Musi być jakość wyprowadzenia piłki i pełna odpowiedzialność przy podejmowaniu decyzji. Doskwiera nam nieskuteczność w hali, chcemy w każdym meczu być stroną dominującą i te błędy będą się nam przytrafiać.

I dodaje: - Pierwsza runda to będzie dla nas nauka, będziemy grać różnymi czwórkami, będziemy ryzykować. Dopiero w rundzie rewanżowej będziemy grać inaczej. Teraz każda z dziewczyn dostaje swoją szansę, z czego jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego musimy dawać jakość w graniu.

Po trzech spotkaniach piłkarki Stomilu Olsztyn mają na swoim koncie zerowy dorobek punktowy. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Pogonią Zduńska Wola.

Stomil Olsztyn: Czasnojć - Milewski, Żukowska, Kowalczyk, Fidurska oraz Raczyńska, Popławska, Wolak, Wawrzeniak, Mroczkowska, Prusik, Szczepkowska, Kowalczyk, Furgała.

Zobacz także:

  • Fotorelacja: Futsal: Stomil Olsztyn - AZS UWM High Heels Olsztyn 2:5

Tagi: Stomil Olsztyn - kobiety, Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - futsal, AZS UWM Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!