Artykuł

OKS Stomil w potyczce z Lechem Lidzbark Warmiński. Na zdj. Karol Miller.

OKS Stomil w potyczce z Lechem Lidzbark Warmiński. Na zdj. Karol Miller.

Olsztyn, 12 lutego 2011

Futsal: Turniej finałowy odwołany!

12.02.11 10:29   kom   0  

Zaplanowany na niedzielę 13 lutego turniej finałowy został odwołany. O przełożenie meczów na inny dzień prosili piłkarze Stomilu. Nowa data turnieju zostanie wybrana po porozumieniu się wszystkich trzech drużyn.

Po wycofaniu się Sokoła Ostróda w rywalizacji pozostały jedynie trzy ekipy. Ostatni mecz w III lidze futsalu został rozegrany 5 grudnia. Od tego czasu, już przeszło dwa miesiące, rozgrywki nie zostały wznowione, głównie przez notoryczne problemy z wyborem terminu rozegrania turnieju finałowego, który był pomysłem organizatora rozgrywek W-MZPN-u. OKS Stomil wnioskował o przeniesienie turnieju na sobotę, jednak w tym czasie hala w Lidzbarku Warmińskim jest już wynajęta.

Tabela przed turniejem finałowym:

1. OKS Stomil Olsztyn            2 6 15-10
2. MKS Jeziorany                 2 3 14-17
3. Lech Lidzbark Warmiński  2 0 11-14

Przypomnijmy, że OKS Stomil Olsztyn okazał się zdecydowanie najlepszą drużyną w I rundzie rozgrywek. "Biało-niebiescy" wygrali swoje wszystkie trzy mecze - 6:5 z Lechem Lidzbark Warmiński, 27:1 z FT Sokołem Ostróda oraz 10:6 z MKS-em Jeziorany.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: -


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!