Artykuł

Paweł Głowacki. Fot. Emil Marecki

Paweł Głowacki. Fot. Emil Marecki

Głowacki i Jegliński pomagają przy pierwszej drużynie

09.05.20 12:52   em   1  

W treningach indywidualnych Stomilu Olsztyn pomagają trenerzy drużyny rezerw: Paweł Głowacki oraz Łukasz Jegliński.

W szerokiej kadrze pierwszego zespołu znalazło się pięciu zawodników rezerw: Kacper Grzeszczyk, Maciej Serbintowicz, Hubert Szramka, Łukasz Sadowski oraz Sebastian Jarosz.

Pozostali zawodnicy drużyny rezerw trenują indywidualnie według rozpisek. - Chciałbym, żeby pozostali piłkarze także jak najszybciej mieli treningi w grupach - wyjaśnia Paweł Głowacki. - W następnym tygodniu może będzie wiadomo więcej czy będzie można trenować w większych grupach.

Przypomnijmy, że rozgrywki IV ligi zostały odwołane. Drużyna Stomilu II Olsztyn zakończyła grę na trzecim miejscu w tabeli.

- To była jedyne z możliwych rozwiązań - dodaje Głowacki. - Nie rozpatruje tego w kontekście czy to dobrze czy źle. Dobrze się stało, że awansował GKS Wikielec, bo na to zasłużył i, że nikt nie spadł. To sprawiedliwe rozwiązanie. Być może mówiłbym inaczej gdybyśmy mieli mniejszą stratę do Wikielca, ale to teraz gdybanie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński


Komentarze

  1. 13.05.20 17:39 Krzysztof Szumacher

    Kiedy w końcu rezerwy będą mogły zacząć trenować, z tego co widzę akademia już trenuje

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!