Relacja z meczu Górnik Polkowice - MOKS Stomil Olsztyn

Górnik Polkowice 4:0 MOKS Stomil Olsztyn
2:0
23' Tomasz Moskal
44' Arkadiusz Żyluk
58' Tomasz Moskal
90' Sebastian Gorząd
ż Malawski
ż Jeziorny
kartki Kaczmarek ż
Kalkowski ż
Bramki Górnik Polkowice: Jacek Banaszyński Arkadiusz Żyluk Andrzej Słowakiewicz Bartłomiej Majewski Robert Malawski Jacek Kacprzak [46' Marcin Jeziorny] Tomasz Salamoński Sebastian Gorząd Dominik Szostak [74' Maciej Soboń] Radosław Jasiński [54' Henryk Cackowski] Tomasz Moskal
MOKS Stomil Olsztyn: Radosław Cierzniak Marcin Kaczmarek Sławomir Święcki [52' Michał Trzeciakiewicz] Leszek Zawadzki Paweł Gadziała Paweł Głowacki Maciej Kalkowski Jacek Chańko Adrian Woźniczka [59' Marcin Kubsik] Maciej Wojtaś Adam Cieśliński [34' Tomasz Rudolf]
Szczegóły Sędzia: Zbigniew Lisiecki (Poznań)
Widzów: 1500

W Polkowicach niespodzianki nie było. Faworyzowany Górnik bez problemu pokonał olsztyński zespół 4:0. Na domiar złego Adam Cieśliński doznał urazu mieśnia dwugłowego.

Niewiele dobrego można powiedzieć o grze Stomilu w spotkaniu przeciwko Górnikowi. Od pierwszych minut inicjatywę przejęli gospodarze, którzy mieli kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramek. Już w 4 min. Tomasz Moskal pokazał się z dobrej strony, lecz jego silny strzał przeszedł koło słupka bramki strzeżonej przez Radosława Cierzniaka. Z upływem minut do głosu zaczęli dochodzić goście, jednakże nie mieli oni wystarczającej "siły przebicia" aby zdobyć kontaktową bramkę. W 23 min. gospodarze zdobyli bramkę. Tomasz Salomoński dośrodkował w pole karne, a precyzyjnym strzałem głową popisał się Tomasz Moskal...