Artykuł

Grzegorz Lech, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech nie zagra w Stomilu

02.01.13 17:28   mmks   8  

Trener Stomilu Olsztyn w wywiadzie dla Sport.pl zaprzeczył jakoby do drużyny miał dołączyć pomocnik Korony Kielce Grzegorz Lech.

- To świetny piłkarz i przydałby się w Stomilu. Nie stać nas jednak na niego, dlatego trzeba z dystansem podchodzić do takich informacji. Grzegorz ma duże szanse gry na poziomie ekstraklasy, a Stomil nie jest w stanie zaproponować mu tak dobrych warunków jak Korona. W przeciwnym przypadku byłoby to chyba nienormalne - mówi szkoleniowiec "biało-niebieskich".

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, transfery, I liga, Korona Kielce


Komentarze

 1. 02.01.13 22:32 Joe Black

  " 2003-01-02 21:10:00, autor: mjr Nie chcą ich w Stomilu Andrzej Biedrzycki, Artur Szymczyk, Tomasz Zega, Adam Zejer, Rafał Szwed, Marcin Kłosowski i Marek Kwiatkowski mogą już teraz szukać sobie nowych klubów. Taką informację przekazał dziś Józef Łobocki, wiceprezes d/s szkoleniowych. Dziś rozpoczęto z piłkarzami rozmowy mające na celu zerwanie kontraktów. Na "celowniku" są również Rafał Kaczor i Robert Stawicki." Historia się powtarza :)

 2. 02.01.13 22:29 dwoogie

  O ruchach kadrowych Stomilu: http://dwadozera.pl/3779/Kadra-Stomilu-Na-razie-wielka-niewiadoma.html; a temat Lecha podobno wciąż otwarty, tylko trenera było jeszcze w klubie i nie wie, co się dzieje...

 3. 02.01.13 22:03 karlik

  Zwalnianie zawodników, których jak się okazało nie można zwolnić, przyjmowanie z powrotem jednego z niechcianych, podawanie nierealnych terminów ustalenia ostatecznego składu, gadanie prezesa o bankructwie klubu po pozyskaniu ważnego sponsora - prowizorka i amatorka!!! Nasz budżet wcale nie jest taki malutki, a co bardzo ważne dosyć pewny na najbliższe kilka lat.

 4. 02.01.13 20:44 adam

  Już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Nie rozumiem jak to możliwe, ale podobny do Nas budżet ma Flota....jakich mają grajków i gdzie są obecnie każdy wie....

 5. 02.01.13 20:11 Jaruś81

  Nie będzie żadnych porządnych transferów bo nie ma kasy może dojdą chłopcy z 3 ligi więc możemy po mału czekać na 2ligę

 6. 02.01.13 19:56 Joe Black

  Szaraniec, Tunkiewicz ... :)

 7. 02.01.13 18:36 Biała Armia

  A wogóle to na dzien dzisiejszy to są jacyś piłkarze co przyjadą na testy chodzi mi tu o wzmocnienia a nie jakieś pizdy.

 8. 02.01.13 18:23 Rafał88

  mało czasu zostało......

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!