Artykuł

Kamil Hempel, fot. miedzlegnica.eu

Kamil Hempel, fot. miedzlegnica.eu

Hempel dołączy do drużyny później

05.01.13 14:51   em   6  

Kamil Hempel dopiero 11 stycznia rozpocznie treningi ze Stomilem Olsztyn.

Ofensywny zawodnik Miedzi Legnica ma docelowo zastąpić Pawła Głowackiego na pozycji lewego obrońcy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Kamil Hempel, transfery, I liga


Komentarze

 1. 06.01.13 11:31 Pawlik

  Tumicz to tu nie przyjdzie bo taka kasa go nie interesuje podobno.Zahorski tym bardziej.Panowie dla Stefana na pensje nie ma a co dopiero dla zawodnika z ekstraklasy.

 2. 05.01.13 18:18 Jaruś81

  Hempel bardzo dobry zawodnik bedzie duzym wzmocnienien

 3. 05.01.13 17:38 Kot

  News o przyjściu Zahorskiego byłby przecież złą wiadomością.

 4. 05.01.13 15:48 Milevsky

  Też tak to niestety widzę kolego. Chyba, że naprawdę by wziął się w garść i chciał się odbudować i pomóc klubowi, ale myślę, że kasa dla niego ważniejsza. Wolałbym Tumicza podoba mi się jego gra, skuteczny zawodnik co ma to strzela. Wolny zawodnik warto pomyśleć, ale dla zarządu zapłacenie 5tys. dla niego za m. to pewnie za dużo. Pożyjemy zobaczymy.

 5. 05.01.13 15:23 Pokorny

  Jak nie będzie naiwnych klubów to przyjdzie Zahorski do Olsztyna weźmie kilka tyś i bd leczyć kontuzje .

 6. 05.01.13 14:59 Milevsky

  Pewnie jeszcze na wczasach odpoczywa. Droga redakcjo proszę aby następny news był pozytywny :) Jak na razie to same złe informację. Ten odchodzi, drugi nadal kontuzjowany trzeci się spóźni :) No nic liczę na to, że niebawem przeczytam newsa np. Tomasz Zahorski i Grzegorz Lech dogadali się ze Stomilem :) A tym czasem miłego dnia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!