Relacja z meczu Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn

Bramki Hutnik Kraków:
Stomil Olsztyn: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik (66, 50. Michał Karlikowski), 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 29. Radosław Tuleja (33, 14. Filip Szabaciuk) - 10. Karol Żwir (46, 7. Hubert Krawczun), 18. Michal Bezpalec, 17. Łukasz Szramowski (66, 8. Marcin Stromecki), 6. Yūdai Shinonaga - 89. Tomasz Bała (73, 9. Piotr Kurbiel)
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:58:28

95' Koniec meczu. Przegrywamy w Krakowie
91' 3 minuty doliczone
87' Strzał Zawadzkiego z rzutu wolnego minimalnie niecelny. 1749
85' Żółtą kartką ukarany Shinonaga 1
82' Marcin Wróbel wyprowadza Hutnik na prowadzenie. 1749
77' Znów gorąco, jakubowski broni strzał Wróbla z bliskiej odległości. 1749
76' Jakubowski broni strzał Marcinkowskiego. Powinno być 1:2., jednak zawodnik Hutnika strzelił za słabo 1749
73' Boisko opuszcza Bała , w jego miejsce Piotr Kurbiel. 1
66' Boisko opuszcza Szramowski i Wójcik , w ich miejsce Michał Karlikowski i Marcin Stromecki. 1
62' Wróciliśmy z dalekiej podróży, Rakels bardzo niecelnie z bliska. 1749
62' Strzał Karwczuna z dystansu niecelny. 1
60' Fajna kontra Stomilu, jednak na spalonym Krawczun. 1
59' Bardzo groźny strzał Rakelsa znów świetnie broni Jakubowski. 1749
57' Groźny strzał z dystansu Jakuba Marcinkowskiego proni Jakubowski w ładnym stylu. 1749
54' Strzał Krawczuna po zagraniu Bezpalca broni Kaczorowski. 1
49' Krawczun zagarł prostopadłe podanie do Szramowskiego, ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki i tam do siatki skierował ją Tomasz Bała. 1
49' Tomasz Bała i mamy remis! 1
49' Strzał Bały w bramkarza. 1
46' Boisko opuszcza Karol Żwir , w jego miejsce Hubert Kurbiel. 1
46' Gramy!
46' Koniec pierwszej połowy.
46' Rzut rożny dla drużyny Hutnika , wybija Sadowski. 1749
46' Żółtą kartką ukarany Szramowski za wejście z nadmiernym impetem. 1
46' 2 minuty doliczone. Zderzenie Szramowskiego z Głogowskim
44' Dobra sytuacja Stomilu w wykonaniu Wójcik i Żwira, jednak Bała nie potrafił wykorzystać podania i nawet nie trafił do bramki. 1
40' Lelek w kontrze zbyt niezdecydowany i jego strzał blokuje obrona 1749
38' Szramowski z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza gospodarzy. 1
36' Filip Szabaciuk minimalnie obok bramki z dystansu. 1
34' Pierwsza zmiana w Stomilu, boisko opuszcza Radosław Tuleja , w jego miejsce Filip Szabaciuk, 1
30' Dobra wrzutka Tulei z rzutu wolnego, jednak wyszedł z bramki Kaczorowski i łapie piłkę. 1
26' Stomil chce odrobić stratę, ale nie potrafi oddać strzału na bramkę Wiktora Kaczorowskiego. Hutnik chce groźnie kontrować. 1
22' Gol dla Hutnika! Strzał z dystansu Miłosz Drąg trafił jeszcze w poprzeczkę i piłka wpadła do bramki! 1749
19' Znów groźnie pod bramką Stomilu, broni Jakubowski na raty. 1749
19' Stomil mnóstwo błędów w rozegraniu, co napędza ataki Hutnika.
18' Milosz Drąg bardzo dobre podanie prostopadłe w szesnastkę, Sadowski przecina. 1749
12' Piłka za obronę, jednak na spalonym Krystian Lelek. Ładnie z bramki wyszedł Jakubowski. 1749
9' Groźna sytuacja dla Hutnika po starcie Bezpalca, strzał z półdystansu zablokowany przez obronę. 1749
6' Ostre dośrodkowanie w pole karne, Łukasz Jakubowski na róg. 1749
5' Starta przy wyprowadzeniu piłki z własnej szesnastki, jednak na szczęście bez konsekwencji. 1
4' Rzut rożny dla Stomilu, dobrze wybijają obrońcy Hutnika. 1
3' Dobra kontra Stomilu, Bała do Żwira i wybijają obrońcy na róg. 1
3' Groźny strzał z dystansu Patryka Kielisia, ponad bramką. 1749
Gramy!
Stomil na niebiesko, Hutnik na biało.
Obie ekipy na murawie, zaraz losowanie stron
Jest kilka niespodzianek w składzie, czekamy na pozytywne zmiany na murawie.
Za żółte kartki pauzuje Igor Kośmicki.
Na ławkę trenerską wraca Janusz Bucholc, po karze za czerwoną kartkę w Stalowej Woli.
Ławka rezerwowych: 12. Jan Szpaderski - 7. Hubert Krawczun, 8. Marcin Stromecki, 9. Piotr Kurbiel, 23. Filip Laskowski, 47. Dawid Rezaeian, 50. Michał Królikowski 77. Bartosz Florek.
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik, 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 29. Radosław Tuleja - 6. Yudai Shononaga 17. Łukasz Szramowski, 18. Michał Bezpalec, 10. Karol Żwir - 89. Tomasz Bała
Witamy ze stadionu na Suchych Stawach. O godzinie 13 rozpocznie się spotkanie II ligi, w którym Stomil Olsztyn zagra z Hutnikiem Kraków. Olsztynianie staną przed szansą drugiej wygranej z rzędu na wyjeździe. Czym im się uda? Przekonamy się około godziny 15.