Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. polsatsport.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. polsatsport.pl

I liga nadal w Polsacie

06.04.20 15:41   em   3  

Telewizja Polsat nadal będzie miała wyłączne prawa do spotkań I ligi. Nowa umowa Polskiego Związku Piłki Nożnej z telewizją Polsat została podpisana na trzy kolejne sezony: 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024.

- Na mocy nowej umowy licencyjnej, dotyczącej praw telewizyjnych do Fortuna 1. Ligi, Telewizja Polsat w każdym sezonie objętym umową będzie transmitować na żywo na swoich antenach co najmniej 102 mecze rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi oraz wszystkie trzy spotkania barażowe o awans do Ekstraklasy - czytamy na stronie pzpn.pl.

- Podobnie jak w przypadku rozgrywek o Totolotek Puchar Polski, tak i tutaj, Polski Związek Piłki Nożnej oraz Pierwsza Liga Piłkarska zachowują prawo do internetowych transmisji na własnych platformach tych meczów, które nie będą eksploatowane przez nadawcę. Niezmiennym dodatkiem pozostanie także 30-minutowy telewizyjny „Magazyn 1. Ligi”, podsumowujący każdą kolejkę rozgrywek.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Polsat


Komentarze

  1. 06.04.20 20:38 THE CORE

    Więcej wiary szanowny Kolego, więcej wiary w nasz Klub. :)

  2. 06.04.20 18:15 zjs

    Wirtualnie? Czy live w pinponga?

  3. 06.04.20 16:10 THE CORE

    To w sumie nas nie interesuje, bo od przyszłego sezonu gramy w extraklasie. :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!