Artykuł

Jakub Mosakowski w akcji. Fot. Emil Marecki

Jakub Mosakowski w akcji. Fot. Emil Marecki

Jakub Mosakowski w Zniczu Biała Piska

30.07.21 15:48   em   4  

Jakub Mosakowski został nowym piłkarzem III-ligowego Znicza Biała Piska.

Jakub Mosakowski w barwach Stomilu debiutował w czerwcu 2017 roku. W barwach olsztyńskiego klubu zagrał łącznie 48 spotkań.

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Mosakowski, Znicz Biała Piska


Komentarze

 1. 30.07.21 20:34 wiktorm69

  tomaso pracę to on ma w d....e.Wiec niech się cieszy ,zego wzięli właściciele delikatesów w Białej.Żniwa obrodziły?Pozdrawiam zainteresowanych...

 2. 30.07.21 19:02 SzEFoo

  Tomaso bez żartów. Wiek i warunki fizyczne są jego największymi atutami, ale braki szczególnie w technice to ma spore. Teraz widać czarno na białym gdzie Ci wszyscy nasi piłkarze wylądowali - w 2, 3 i 4 ligach - taki mieliśmy dream team.

 3. 30.07.21 16:51 tomaso

  Wielki talent rozmieniony na drobne. Praca, praca, jeszcze raz praca. Dzisiaj mógłby być czołowym graczem 1 ligi, niekoniecznie Stomilu

 4. 30.07.21 16:19 Rocky

  Powodzenia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.