Artykuł

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Jegliński: Jesteśmy zadowoleni, że skończył się okres zawieszenia w klubie

05.03.15 23:23   em   1  

Po czwartkowym walnym rozmawialiśmy z piłkarzem Stomilu Olsztyn Łukaszem Jeglińskim.

Jest ulga, że udało się wybrać nowy zarząd?
- Na pewno jest lżej. Jesteśmy zadowoleni, że skończył się okres zawieszenia w klubie. Mam nadzieję, że zarząd od piątku rusza do pracy. Pan Marian Świniarski zapowiedział, że są poważne plany co do spółki akcyjnej. Mam nadzieję, że do czerwca uda się ja stworzyć i wszystko się wyprostuje.

Kiedy możecie otrzymać zaległe wypłaty?
- Bardzo możliwe, że w poniedziałek coś dostaniemy. Nie będzie to całość, ale chociaż jakaś część. Zawsze to jakiś pozytywny sygnał, że coś się dzieje.

Jak przygotowania do sobotniego meczu z Bytovią?
- Staramy się jak możemy. Warunki są nie najlepsze. Nie możemy trenować na głównej płycie i do meczu raczej już na nią nie wejdziemy. Trenowaliśmy w hali Warmii oraz na bocznym boisku Stomilu. Przyjdzie mecz ligowy i będzie trzeba "zaorać" to boisko.

Sobotnie spotkanie w powodu opadów śniegu może się nie odbyć?
- Myślę, że nie dojdzie do takiej sytuacji. Po odgarnięciu śniegu w tym błocie będziemy musieli zagrać. No chyba, że ktoś podejmie decyzję o nieodśnieżaniu boiska.

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, rozmowa, wywiad, I liga, Bytovia Bytów


Komentarze

  1. 06.03.15 20:00 F.R.T.

    dobry mecz i 3 pkt idealne na zakończenie ostatniego "zamieszania"

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!