Artykuł

Drużyna juniorów młodszych / fot. Akademia Stomilu Olsztyn

Drużyna juniorów młodszych / fot. Akademia Stomilu Olsztyn

Juniorzy młodsi: Mały Jeziorak 2:2 Stomil

20.03.23 10:32   kot   5  

W meczu 1. kolejki ekstraklasy ligi wojewódzkiej juniora młodszego Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe 2:2 z Małym Jeziorakiem Iława. Obie bramki dla olsztynian zdobył Igor Kąkolewski. W doliczonym czasie gry w drugiej połowie za wybitnie niesportowe zachowanie wobec sędziego czerwoną kartką został ukarany dyrektor akademii Jakub Mrozik.

UKS Mały Jeziorak Iława 2:2 Stomil Olsztyn
Jakub Majewski 19, Jakub Fiedorowicz 47 - Igor Kąkolewski 41, 46

Stomil: Jakub Wasilewski (46 Piotr Grudziecki) - Tomasz Domagalski, Igor Kąkolewski, Maciej Kołakowski (70 Wiktor Lewicki), Norbert Kotusiewicz, Oliwier Markiewicz, Kamil Napiórkowski, Mirosław Psujek (85 Krzysztof Krajewski), Nikodem Sobania (55 Sebastian Bielski), Bartosz Wiśniewski (35 Szymon Osuch), Paweł Zapert.

Tagi: Stomil Olsztyn, juniorzy młodsi, Mały Jeziorak Iława


Komentarze

 1. 20.03.23 21:35 Pablo Olsztyn

  Bart tak to jest jak ktoś zostaje trajnerem z klucza partyjnego ups koleżeńskiego a nie dlatego że coś potrafi... Ile razy ma być trenerem i pokazywać a raczej nie pokazywać wyników ? Ci młodzi ludzie mają ambicje by grać i wygrywać a nie spełniać marzenia kogoś bo chce być trenerem.

 2. 20.03.23 12:46 Bart

  Bardziej przyczepilbym sie stwierdzenia „Tutaj probujemy” to w sekcji P.Glowackiego nie probujemy tylko jest po to żeby dalej męczył swoim kunsztem trenerskim?

 3. 20.03.23 12:42 Bart

  Juz nie płaczcie lepiej żyjący i emocjonujący się niż ciepło pierdzący:)

 4. 20.03.23 12:07 nowy nick czerkasowa

  Fajny dał przykład.

 5. 20.03.23 10:41 Pablo Olsztyn

  Pan Dyrektor niegrzecznyyyyy ? Serio oo ? 😮😮😮 Grubo...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!