Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

“Kącik bukmacherski” przed meczem Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil

04.07.20 17:09   em   0  

W niedzielę (5 lipca, godz. 15:10) Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Według legalnych bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze.

W Fortunie (sponsor rozgrywek I ligi) kurs na zwycięstwo gospodarzy to 1,84. Kurs na zwycięstwo drużyny Adama Majewskiego wynosi 4,25.

Kurs na to, że obydwie drużyny strzelą 1,68. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

Forbet kurs na zwycięstwo gospodarzy ustanowił 1,8, a Stomilu na 4. Kurs na to, że Stomil strzeli gola wynosi 1,44. Zwycięstwo Stomilu 1:0 w tym meczu to kurs 5,80. Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

Betclic także w roli faworyta stawia Termalicę, bo na wygraną gospodarzy jest u nich kurs 1,84. Kurs na to, że Stomil strzeli gole w obydwu połowach wynosi 4,8. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

1,86 - taki kurs jest na zwycięstwo Niecieczy u legalnego bukmachera Etoto. Kurs na to, że Stomil wygra różnicą trzech goli wynosi 31. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

W Betfan także faworytem najbliższego starcia jest Bruk-Bet Termalica. Na ich zwycięstwo jest kurs 1,8. Według nich to, żę gospodarze strzelą gola to praktycznie oczywistość, bo kurs wynosi 1,17. Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Kącik bukmacherski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!