Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem Stomil - GKS Tychy

17.07.20 22:41   em   0  

W sobotę (18 lipca, godz. 12:40) Stomil Olsztyn zagra u siebie z Puszczą Niepołomice. Według legalnych bukmacherów w Polsce nie ma faworyta w tym meczu.

W Fortunie (sponsor rozgrywek I ligi) kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2,70, a na gości 2,62. 3,46 wynosi kurs na remis w tym meczu. Stomil wygrał kilka lat temu z GKS-em Tychy 4:0, obecnie kurs na taki wynik wynosi… 60. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

W forBET (sponsor IV ligi na Warmii i Mazurach) kurs na Stomil wynosi 2,60. Taki sam ustalono na wygraną GKS-u Tychy. Obie drużyny strzelą gola w tym meczu? Kurs wynosi 1,65. Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

Betclic także nie potrafi wskazać faworyta w tym meczu. Zwycięstwo obydwu zespołów zostało oceniono po kursie 2,6. Stomil wygra różnicą jednego gola? Kurs wynosi 4,3. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

W Etoto kurs na wygraną Stomilu - 2,55. Delikatnie większy jest na wygraną gości - 2,6. Stomil strzeli pierwszego gola? Kurs wynosi 2,05. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

W betFAN jest najniższy kurs na wygraną Stomilu - 2,52. Brak goli w meczu? Kurs to 13. Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Kursy podajemy w celach informacyjnych i ciekawostkowych. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Kącik bukmacherskiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!