Artykuł

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa przed meczem Stomil - GKS Tychy

17.07.20 14:40   em   4  

Stomil Olsztyn w sobotę (18 lipca) rozegra przedostanie spotkanie w tym sezonie I ligi. W konferencji prasowej przed meczem z GKS-em Tychy uczestniczyli Adam Majewski oraz Serafin Szota.

Adam Majewski, trener Stomilu:
- Pozostały tylko dwa spotkania. Układ tabeli jest jaki jest, tu wszystko może się zdarzyć. Gramy z GKS-em Tychy, drużyną doświadczona, która w tym momencie walczy o awans do baraży. Gramy u siebie, tu już nie ma żadnego marginesu błędu. Jeżeli chcemy spokojnie utrzymać się w I lidze to musimy to spotkanie wygrać.

- Michał Leszczyński w Niepołomicach zagrał dobre zawody. Po dłuższej przerwie zaprezentował się pozytywnie. Nie straciliśmy bramki. Czy na dłużej wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce? Zobaczymy. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji kto wystąpi w bramce. Ma predyspozycje być pierwszym bramkarzem.

- Czasami są takie spotkania, że w ogóle nie ma zmian. To nie jest tak, że musimy robić trzy zmiany. Oczywiście niektórzy zawodnicy byli zmęczeni, bo to widać. Natomiast Puszcza Niepołomice bardzo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry. I decyzja została podjęta żeby zbytnio nie mieszać w tym elemencie, nie chcieliśmy stracić bramki. Nasza organizacja gry w defensywie wyglądała dobrze i nie było konieczności dokonywać kolejnych zmian.

Serafin Szota, obrońca Stomilu:
- Jest to dla nas bardzo ważne spotkanie. Wszystko zależy od nas. Atmosfera przed tym meczem w drużynie jest bardzo dobra, ale to nie atmosfera wygrywa mecze, tylko umiejętności i mam nadzieję, że wygramy. Czy czujemy presje? To jest nas zawód. Będąc w Zagłębiu Lubin poznał kilku panów, którzy pracowali w kopalni. Codziennie zjeżdżali 1500 metrów w dół. To oni mogą czuć presję życiową, bo nie wiadomo kiedy może się coś stać.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, konferencja prasowa, I liga, Adam Majewski, Serafin Szota, GKS Tychy


Komentarze

 1. 17.07.20 21:37 A Ś

  Sciagnijcie tego Bartczaka z Suwal dobry chlopak

 2. 17.07.20 19:11 kot

  Też mam takie odczucie, trochę niefortunna wypowiedź, bo jesteśmy już o krok od spadku. Jasne, że inną presję na ktoś, kto ryzykuje życiem swoim czy czyimś, ale ten moment nie jest dobry na takie teorie. Tym bardziej nie przez zawodnika, który jest tu wypożyczony.

 3. 17.07.20 19:04 THE CORE

  Co do wypowiedzi Szoty można ją interpretować tak, że on nie czuje presji bo nie ryzykuje życiem. Jak wygra to OK, a jak przegra i spadnie to trudno, będzie grał gdzie indziej. Nie podoba mi się to. Majewskiego tym razem oszczędzę.

 4. 17.07.20 14:45 Fanatyk_OKS

  Mądry chłopak z tego Szoty

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!