Artykuł

Kaczmarczyk - skaut Lechii

04.05.09 14:49   mjr   6  

Podczas sobotniego meczu z Okocimskim na trybunach olsztyńskiego stadionu obecny był były gracz Stomilu Rafał Kaczmarczyk. Były piłkarz OKS-u od jakiegoś czasu nie gra już zawodowo w piłkę, ale w dalszym ciągu pracuje w "branży". Aktualnie jest odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów do gdańskiej Lechii. Kaczmarczyk nie ukrywał, że do Olsztyna przyjechał przede wszystkim przyjrzeć się z bliska grze młodzieżowców - Grzegorza Piesio oraz Pawła Alancewicza. Przypomnijmy, że obydwaj piłkarze mieli duży wkład w jedyną bramkę strzeloną przez olsztynian - Piesio dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego, natomiast Alancewicz skierował ją do bramki celnym strzałem głową.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Tagi: -


Komentarze

 1. 07.05.09 12:40 Komentator

  Jasne, bo Piesio na boisku to sam gra, a 10 innych zawodników to tylko statystuje...

 2. 04.05.09 17:58 barrtek

  Piesio z Alanem mogą spokojnie zrobić karierę w ekstraklasie. Tylko ja nie rozumiem dlaczego z Piesia próbuje się zrobić playmakera skoro na początku swojej drogi w Olsztynie śmigał na prawym skrzydle aż było miło popatrzeć a z Alana ostatnio ktoś zaczął robić lewego obrońce

 3. 04.05.09 17:20 Dawid92

  ehh Komentator gdyby nie Piesio to byśmy sie człapali w okolicach Iławy w tabeli.

 4. 04.05.09 16:13 Komentator

  Tak.

 5. 04.05.09 16:02 seba

  uważasz, że gra tylko dlatego, że jest młodzieżowcem?

 6. 04.05.09 15:33 Komentator

  Piesia może brać, w tym roku kończy mu się status młodzieżowca, więc raczej nam się nie przyda w przyszłym sezonie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!