Artykuł

Karta kibica do zlicytowania, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Karta kibica do zlicytowania, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Karta wejścia na mecze - LICYTACJA!

27.07.12 18:35   mmks   2  

Zapraszamy wszystkich kibiców Stomilu Olsztyn do udziału w licytacji karty wejścia na wszystkie mecze w sezonie 2012/13! Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie oprawy na najbliższym meczu "biało-niebieskich".

Cena wywoławcza karty to 150 zł - LICYTUJEMY NA FORUM do poniedziałku do godziny 23:59:59. Wejściówka do odebrania przed meczem z Bogdanką Łęczna.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, licytacje, ultras, Bogdanka Łęczna, Dolcan Ząbki


Komentarze

  1. 30.07.12 19:37 chodi

    ciekawie się prezentuje stronka nie powiem;0

  2. 30.07.12 12:06 R Ö B ? R Ť

    Czy z tą kartą będzie można wejść na trybunę odkrytą ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.