90' KONIEC!!!!!!! STOMIL WYGRYWA Z ŁKS-EM 2:0!!!!!!
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
90' Żółta kartka dla Andrzeja Niewulisa za faul na Jakubie Więziku.
85' Wynik bez zmian.
83' Trener Zbigniew Kaczmarek dokonuje ostatniej zmiany. W miejsce strzelca bramki Szymona Kaźmierowskiego na boisku pojawia się Krzysztof Filipek.

Artykuł

Szymon Kaźmierowski strzelił bramkę na 2:0, fot. Emil Marecki

Szymon Kaźmierowski strzelił bramkę na 2:0, fot. Emil Marecki

Kaźmierowski: Bardzo cieszy nas to zwycięstwo

15.08.12 19:26   em   1  

Szymon Kaźmierowski, podstawowy napastnik Stomilu Olsztyn udzielił wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu. Przeczytaj co powiedział autor drugiej bramki w meczu Łódzki KS - Stomil.

- Bardzo cieszy nas to zwycięstwo. Po pierwszej bramce postawiliśmy sobie cel, żeby dołożyć jeszcze jedno trafienie. Wyszliśmy mocno zmotywowani na drugą połowę. Konsekwentnie dążyliśmy do strzelenia drugiej bramki i w końcu nam się to udało - mówił po meczu dla stomilolsztyn.com - Szymon Kaźmierowski, napastnik Stomilu.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Kaźmierowski, Łódzki KS, I liga, wypowiedź, rozmowaKomentarze

  1. 15.08.12 20:53 R Ö B ? R Ť

    I takie podejście mi się podoba ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!