Artykuł

Szymon Kaźmierowski - najlepszy strzelec Stomilu, fot. Artur Szczepański

Szymon Kaźmierowski - najlepszy strzelec Stomilu, fot. Artur Szczepański

Kaźmierowski: Robiliśmy, co mogliśmy

24.11.12 09:48   em   4  

- Nie tak sobie wyobrażaliśmy tą rundę - mówi Szymon Kaźmierowski, najlepszy strzelec Stomilu Olsztyn.

Robiłeś jakieś założenia ile chcesz strzelić bramek w rundzie jesiennej?
- Nie myślałem o konkretnej liczbie. Chciałem strzelać jak najczęściej. Zatrzymałem się na siedmiu bramkach. Nie jest to najgorszy wynik, ale zdaję sobie sprawę, że mogło być ich więcej. Przecież były okazje ku temu. Jakbym miał tyle bramek co najlepszy strzelec w lidze (Maciej Kowalczyk z Kolejarza Stróże strzelił 13 bramek w I lidze - red.) to byłbym w pełni zadowolony, a tak pozostaje niedosyt.

Jak ocenisz swoją i kolegów z zespołu postawę w I lidze? Kibice są mocno zawiedzeni, że Stomil znajduje się w strefie spadkowej.
- My również! Nie tak sobie wyobrażaliśmy sobie tą rundę. Naszym celem przecież było na koniec rundy znaleźć się na bezpiecznym miejscu w tabeli. Robiliśmy, co mogliśmy, a wyszło... średnio.

Jak na wiosnę Stomil będzie grał tak samo to szykuje się spadek. Zastanawialiście się co trzeba zrobić, żeby w czerwcu cieszyć się z utrzymania w I lidze?
- Przed nami teraz ciężka zima. Musimy ją dobrze przepracować i na wiosnę pokazać wszystkie swoje możliwości i jak najszybciej wydostać się ze strefy spadkowej. Wychodząc na boisko nie będziemy mogli pękać przed żadnym przeciwnikiem. Jeżeli każdy na boisku będzie mądrze wykonywał swoje zdania to będziemy zdobywać punkty, które w ostatecznym rozliczeniu przyniosą nam utrzymanie.

Z ostatnim dniem listopada kończy się Wam roztrenowanie. Trener przygotował Wam indywidualną rozpiskę. Zostajesz w Olsztynie, czy na ten czas wracasz w rodzinne strony?
- Oczywiście, że wracam do swojego rodzinnego miasta (Grodziska Wielkopolski - red.). Tutaj mam swoją rodzinę i czuję się najlepiej. Powoli zbliżają się święta, więc nie wyobrażam sobie spędzenia ich poza domem. Oczywiście w Olsztynie też mi się dobrze mieszka (uśmiech - red.).

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Kaźmierowski, I liga, wywiad, rozmowa


Komentarze

 1. 24.11.12 13:05 Emilozo

  Potrzeba jest osoba do robienia np. dużych wywiadów ;-) Serio piszę.

 2. 24.11.12 13:02 JARO26

  Ja mógłbym zarządowi pomóc w utrzymaniu STOMILU w 1 lidze :D co do stronki to może, może... :P muszę się zastanowić :D zależy jakie uprawnienia dostanę ;P . Nie jest to miejsce i czas na jakiekolwiek postanowienia...

 3. 24.11.12 12:47 Emilozo

  To jest wywiadzik ;-) JARO26 rozumiem, że od stycznia pomagasz nam w prowadzeniu stronki.

 4. 24.11.12 12:45 JARO26

  To jest wywiad czy co ?? 4 pytania na krzyż... śmiech na sali :D

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!