Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Kibice Stomilu pomagają szpitalowi! Trwa zbiórka pieniędzy. Na naszym koncie jest już 22 930 złotych!

26.03.20 15:25   redakcja   5  

W obecnych trudnych czasach i być może najtrudniejszych w trakcie naszego życia z powodu epidemii koronawirusa kibice olsztyńskiego Stomilu postanowili wesprzeć Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie. Z inicjatywy grup kibicowskich Stomilu wystartowała właśnie zbiórka funduszy na portalu zrzutka.pl.

Szpital zorganizował zbiórkę funduszy przede wszystkim na środki ochrony osobistej personelu medycznego i środki dezynfekujące. Dodatkowo Szpital Miejski chciałby zakupić Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2.

Diagnostyka koronawirusa u pacjentów z podejrzeniem zakażenia ma duże znaczenie w kontekście ograniczania zasięgu epidemii. Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2, to przede wszystkim, zgodnie z zalecaniami WHO, testy genetyczne metodą RT-PCR.

LINK DO WPŁATY

Ze względu na rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 pojawiła się konieczność monitorowania sytuacji epidemiologicznej w zagrożonych rejonach, dlatego Laboratorium Analityczne Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie chce sprostać temu zadaniu. Zakup potrzebnego sprzętu przyspieszy diagnozowanie pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.

W tym ciężkim dla wszystkich czasie, mając na uwadze problemy z dofinansowaniem służby zdrowia, kibice Stomilu postanowili włączyć się w walkę i wspomóc szpital za pomocą funduszy. Naszym celem jest zebranie kwoty wynoszącej co najmniej 19 450 zł. W tym celu zostało założone specjalne konto, z którego wszystkie wpłaty zostaną przekazane Szpitalowi Miejskiemu.

LINK DO WPŁATY

Zachęcamy wszystkich do przekazywania środków na ten ważny cel. Wielokrotnie pokazaliśmy, że w trudnych sytuacjach można na nas liczyć. Tym razem też nie zawiedziemy!

https://zrzutka.pl/yw3th4

STOMILOWCY POMAGAJĄ!

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

 1. 08.04.20 19:15 Piekarz/OKS

  To prawda Kolego! Jedna wiara, jeden Klub...

 2. 08.04.20 11:17 chodi

  To jest właśnie prawdziwy STOMILOWSKI charakter , za to ludzie kochają ten klub i cała Stomilowską społeczność , jesteście NAJLEPSI, BRAWO!!!! Tylko Stomil!

 3. 06.04.20 08:34 Emilozo

  Jeszcze na parę dni przedłużyliśmy zbiórkę :) Kto nie zdążył wpłacić może to jeszcze zrobić.

 4. 04.04.20 10:58 dzik8297

  Jak zawsze STOMILOWCY stanęli na wysokości zadania. BRAWO WY👏!

 5. 30.03.20 14:49 A.

  Na rozluźnienie... Widziałbym tu kilku naszych "gwiazdorów".https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-plantator-pomidorow-w-norwegii-chce-zatrudnic-cala-druzyne-e,nId,4409745?fbclid=IwAR0FnZTeMj-c-1mcm-SNkpmYCYb7p2TO3SQVD7JMNA97e6H3utKq31i0rOo

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!