Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 1 września 2012 r., godz. 17:00

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna

30.08.12 17:04   em   5  

Zapoznaj się z ważnymi informacjami kibicowskim przed meczem Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI - WSZYSCY NA SEKTORZE MELDUJĄ SIĘ 15 MINUT PRZED MECZEM!
Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na łuk biało-niebieski i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem! ps. na nasz sektor bilet kosztuje 10 złotych.

TESTUJEMY NOWE NAGŁOŚNIENIE - KAŻDY ZDZIERA GARDŁO
Sobotnie spotkanie to test dla nowego nagłośnienia, zakupionego dla kibiców przez klub. Już za dwa tygodnie mecz z Zawiszą, tak więc wtedy nie może przytrafić się nam żaden błąd. Na meczu z Bogdanką każdy zdziera gardło i głośno dopinguje nasz STOMIL!

ZAPISY NA WYJAZD DO STRÓŻ
W przerwie meczu pod gniazdem będzie można zapisać się na wyjazdowe spotkanie Stomilu w Stróżach. Koszt wyjazdu (przy komplecie osób) wynosi 90 zł. Będą pobierane zaliczki - 40 złotych.

KUPUJ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY
Uniknij długich kolejek i kupuj bilety w przedsprzedaży. Gorąco Was do tego namawiamy. Apelujemy przede wszystkim do kibiców z Olsztyna. W sobotę niech bilety kupują tylko ludzie przyjezdni.

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć ośmiu stronicowy zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

STARTUJE SEKTOR RODZINNY
Klub postanowił otworzyć sektor rodzinny, na którym będzie obowiązywał specjalny bilet. Jakie ceny wejściówek obowiązują na sektorze rodzinnym? - Rodzic kupuje bilet za 12 złotych. Dziecko do lat 6 wchodzi za darmo. Dzieci w wieku 7-13 płacą za bilet symboliczną złotówkę - czytamy w komunikacie prasowym klubu. Na sektorze rodzinnym będzie dostępne mini boisko do gry w piłkę nożną, mini plac zabaw, możliwość pomalowania twarzy w biało-niebieskie barwy. Klub będzie także organizował konkursy z nagrodami dla najmłodszych fanatyków.

PROMOCJA DLA "PIKNIKÓW"
Każdy kto kupi bilet normalny (15 zł) lub ulgowy (12 zł) na mecz z Bogdanką oraz Zawiszą będzie miał prawo kupić bilet na Flotę na symboliczną złotówkę. Podstawą do kupna biletu będzie obecność na listach klubu. Nie trzeba będzie trzymać paragonu czy biletów ze spotkań.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bogdanka Łęczna, bilety, kibice, I liga


Komentarze

 1. 31.08.12 19:25 akrobatyczny

  Trzeba w końcu zdobyc te 3 pkt !!!

 2. 31.08.12 17:34 chodi

  kiełbasy do góry i golimy frajerów jak mawiał klasyk;))) Panowie to jest ten DZIEŃ!!!!

 3. 30.08.12 17:56 spalto

  WSZYSCY NA ŁUK

 4. 30.08.12 17:32 Emilozo

  Oj tam, oj tam ;) Skopiowałem z poprzedniego newsa.

 5. 30.08.12 17:21 czerkasow

  W którą niedzielę?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!