Artykuł

Stomil w sobotę gra z Garbarnią Kraków, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Stomil w sobotę gra z Garbarnią Kraków, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Olsztyn - stadion Stomilu, 29 października 2011 r,, godz. 13:00

Kibicowskie informacje przed meczem z Garbarnią

25.10.11 22:03   mmks   0  

W sobotę o godzinie 13:00 Stomil Olsztyn zagra mecz z Garbarnią Kraków. Tradycyjnie jak przed każdym spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z informacjami kibicowskimi.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1

Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom!

KUPUJ BILETY TYLKO U KIBICÓW

Tradycyjnie przed meczem będzie można nabyć bilety na sektor pierwszy u kibiców, którzy będą sprzedawać wejściówki w kasie w okienku pierwszym od strony byłego lodowiska. Zachęcamy wszystkich do nabywania wejściówek właśnie u nich. Początek sprzedaży zaplanowano na godzinę 12:00.

DARMOWE BILETY DLA FC DOBRE MIASTO I OKOLIC!

W ramach akcji wspierania naszych Fan Clubów na mecz z Garbarnią darmowe wejściówki przysługują Stomilowcom z Dobrego Miasta oraz "biało-niebieskim" z takich miejscowości jak Dywity, Kieźliny, Miłakowo. Zapisy na darmowe bilety na to spotkanie tylko i wyłącznie na maila: stomiltravel@wp.pl! Standardowo prosimy wysyłać (imię, nazwisko, pesel oraz miejscowość).

Bilety będą do odebrania w sobotę w furze z gadżetami pod stadionem Stomilu od godziny 12:00.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY

Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY

W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Garbarnia Kraków, Olsztyn, stadion Stomilu, kibiceKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!