Krzysztof Filipek strzela bramkę na 1:0, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - stadion Stomilu, 29 października 2011 r,, godz. 13:00

Stomil powraca na fotel wicelidera!

29.10.11 15:00   em   17

Stomil Olsztyn wygrał 3:0 (1:0) w meczu 17. kolejki drugiej ligi z Garbarnią Kraków i awansował na pozycję wicelidera tabeli. Bramki dla "biało-niebieskich" strzelali Krzysztof Filipek, Igor Biedrzycki oraz Daniel Michałowski.

Początek spotkania przebiegał bardzo obiecująco i trochę nerwowo, ponieważ już w pierwszych minutach gospodarze stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwników, ale mimo to żadna bramka nie padła. Jednak szczęście odwróciło się od krakowian w doliczonym do pierwszej połowy czasie, kiedy to Krzysztof Filipek strzelił z główki gola po dośrodkowaniu Łukasza Suchockiego z rzutu rożnego...

Tagi: Stomil Olsztyn, Garbarnia Kraków, Olsztyn, Krzysztof Filipek, Daniel Michałowski, Igor Biedrzycki, II liga, stadion Stomilu

1. 02.11.11 15:13 Rozwad

kiedy fotorelacja kibicowska będzie ?

2. 30.10.11 23:13 kazik

Brawo wyniki są pod Nas

3. 30.10.11 14:13 maniek86

fajnie się ułożyła kolejka: z tyłu stalowa wola straciła punkty i z przodu w brzesku remis w 92 minucie :D

4. 29.10.11 23:16 Rob(S)on

BRAWO!!!BRAWO!!! szkoda ze skuteczności słaba bo żeby myśleć o I lidze trzeba być skutecznym a nie marnować 100 za 100 SPW!!!

5. 29.10.11 17:46 chodi

Brawo za mecz i wynik! Zespół idzie na awans, sądzę, że na następnym walnym zostanie wybrany zarząd, który doprowadzi ten klub tam gdzie jest jego miejsce czyli do 1 LIGI!!! Panie prezydencie, gdzie jest ten inwestor, który wybuduje obiecywany stadion!!! Niech Pan nie myśli że kibice Pana nie rozliczą, jeżeli nie dotrzyma Pan obietnicy (grudzień coraz bliżej)!!!

6. 29.10.11 17:16 KoNDziO21

*przy młodym Biedrzyckim oczywiście chodziło o bramke ;p

7. 29.10.11 17:15 KoNDziO21

Wynik okazały, 3 punkty, twierdza Olsztyn dalej nie zdobyta, ale w hura optymizm nie ma co popadać. Nasz zespół popełniał zbyt wiele prostych błędów, po których mógłby paść bramki dla przeciwnika. Skuteczność pod bramką przeciwnika też pozostawia wiele do życzenia, bo żeby z piątego metra nie trafić do siatki też trzeba umieć. Po za tym brawo Suchy!!! Przydałaby się lewonożna kopia Ciebie ;D. Brawo dla trenera za nos do zmian. Łukasik chyba powoli odnajduje formę, niezła asysta i główka ze szczupaka w poprzeczkę. Młody Biedrzycki pierwszy kontakt z piłką i od razu zmiana xD. Michałowski coraz pewniejszy na boisku. Gratulacje !!! AVE STOMIL !!!

8. 29.10.11 16:15 mazinho

Mecz bardzo dobry . Suchy klasa sama w sobie poprostu geniusz !!! Martwi mnie skutecznośc Świderskiego mieć 3 sety i nic nie strzelić ... słabiutko . No i jeszcze brawa dla Pawlika za asyste i szczupaczka w poprzeczke , mogła być piękna bramka . 1 liga 1 liga OKS !!!

9. 29.10.11 14:42 Kupa619

Mamy vice!!!! brawo Stomilku!

10. 29.10.11 13:16 MisTrzu

11. 29.10.11 12:41 Kupa619

panowie tylko 3 pkt pełna mobilizacja Garbani są potrzebne pkt nie bd to łatwy mecz !

12. 28.10.11 23:43 gold ak-47