Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomil-sklep.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomil-sklep.pl

Kibicowsko przed KSZO

01.10.11 11:45   mmks   0  

Tradycyjnie jak przed każdym spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z informacjami kibicowskimi.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1

Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom!

KUPUJ BILETY TYLKO U KIBICÓW

Tradycyjnie przed meczem będzie można nabyć bilety na sektor pierwszy u kibiców, którzy będą sprzedawać wejściówki w kasie w okienku pierwszym od strony byłego lodowiska. Zachęcamy wszystkich do nabywania wejściówek właśnie u nich. Początek sprzedaży zaplanowano na godzinę 14:00.

DARMOWE BILETY DLA FC BARCZEWO I OKOLIC!

W ramach akcji wspierania naszych Fan Clubów na mecz z KSZO darmowe wejściówki przysługują Stomilowcom z Barczewa oraz "biało-niebieskim" z takich miejscowości jak Biskupiec, Wójtowo, Łęgajny. Zapisy na darmowe bilety na to spotkanie tylko i wyłącznie na maila: stomiltravel@wp.pl! Standardowo prosimy wysyłać (imię, nazwisko, pesel oraz miejscowość).

Bilety będą do odebrania w niedzielę w furze z gadżetami pod stadionem Stomilu od godziny 14:00.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY

Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY

W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

APEL DYREKTORA KLUBU DO KIBICÓW

Apeluję do kibiców, aby w jak najliczniejszym gronie pojawili się na niedzielnym spotkaniu z KSZO. Będzie to najlepszym wyrazem wsparcia dla klubu. Pokażmy, że wielu osobom zależy na tym, aby piłka nożna w Olsztynie stała na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie prosimy o kulturalny doping i nie skalowanie napięcia pomiędzy klubem a miastem.

Informujemy, że były zarząd oraz obecne osoby zarządzające klubem są w stałym kontakcie z władzami miasta Olsztyna i są bardzo bliskie wypracowania wspólnej strategi dla przyszłości klubu!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, stadion Stomilu, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, II liga, kibiceKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!