Artykuł

fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Komunikat Ultra(S)tomiL!

26.07.12 12:29   mmks   1  

Do rozpoczęcia sezonu 2012/13 w I lidze pozostało nieco ponad tydzień. Podczas spotkania Stomilu Olsztyn z Dolcanem Ząbki (4 sierpnia, 17:30) kibice olsztyńskiego klubu planują przygotować oprawę. W związku z tym zachęcają wszystkich sympatyków klubu do pomocy!

Zadanie dla KAŻDEJ dzielnicy, grupy oraz FC:
Każda z grup powinna przygotować flagę na kij (lub też transparent wspierany na dwóch kijach), na której znajdować się winien charakterystyczny dla danej jednostki / grupy znak (nazwa, logo, herb miasta, itp.) oraz duży napis STOMIL. WYMIARY FLAGI LUB TRANSPARENTU USTALAMY 3 NA 3 METRY!

Do meczu jeszcze sporo czasu, dlatego liczymy, że nie zawiedziecie nas i staniecie na wysokości zadania. Prosimy o potwierdzenie udziału waszych grup w "akcji". Służymy również ewentualną pomocą.

Ponadto w związku z planowaną oprawą na meczu z Dolcanem, każdy fanatyk ma zrobić tyle konfetti ile tylko da radę, sprawa jest prosta, bo wystarczy pociąć gazety, wsadzić je do worka i przynieść nam.

Więcej informacji u Gie. oraz Szokisa na forum kibiców Stomilu!

Tagi: UltrasStomiL, kibice, Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki


Komentarze

  1. 26.07.12 21:48 amok

    rozmiar 3x3 to jest max jaki można zrobić, jeśli ktoś chcę robić trans 1,5x1,5 (+/-) będzie dużo praktyczniejsze, flaga 2x2. ogarniać się w ekipach!!! zostało mało czasu... 04.08 17.30 KONIEC WAKACJI!!! STOMIL PONAD WSZYSTKO!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!