Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu GKS Katowice - Stomil

24.04.19 23:42   em, źródło: gkskatowice.eu   0  

Stomil Olsztyn zremisował 1:1 w Katowicach z miejscowym GKS-em. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Zdobyliśmy cenny punkt z silnym przeciwnikiem i dobrze grającym GKS-em. W doliczonym czasie gry mogliśmy zadać ostateczny cios, ale Bartłomiej Niedziela nie trafił do bramki. Zostały cztery spotkania i czeka nas trudna męka. Układ gier teoretycznie mamy niezły, ale nikt z tej ligi nie chce spaść. Życzę utrzymania dla swojej drużyny i GKS-u, bo szkoda by było żeby takie drużyny nie grały na poziomie I ligi.

Dariusz Dudek, trener GKS-u:
- Dziękuje Piotrkowi za miłe słowa, ale my chcieliśmy w tym meczu wygrać. Byliśmy mało skuteczni w akcjach ofensywnych, które powinni zakończy się bramkami. Do Stomilu w ostatnim dniu okienka transferowego doszli nieźli piłkarze i zespół w ostatnich meczach prezentuje się dobrze. My także mamy podobny cel, bo chcemy się utrzymać. Mecz mógł się kibicom podobać, ale my straciliśmy dwa punkty. Trzy punkty u siebie to obowiązek. O każdy punkt ciężko, więc trzeba go szanować.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Dariusz Dudek, Piotr Zajączkowski, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!