98' Koniec meczu.
90' 7 minut doliczonych.
76' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bramkę z rzutu karnego strzelił Łukasz Moneta! 1
71' Chwilę później Biliński marnuje "setkę". Tomasz mistrz!
71' Kontra Stomilu, strzał oddał Żwir, ale niestety bez efektu.

Artykuł

Piotr Jacek. Fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Jacek. Fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 0:1

24.04.22 21:47   em   0  

Stomil Olsztyn wygrał na wyjeździe 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Piotr Jacek, trener Stomilu: - To jeden z tych wieczorów, dla których się żyje i dowód na to, że praca i wiara dają spodziewany efekt. Przyjechaliśmy do kolejnej drużyny, która bardzo dobrze gra w piłkę, kreuje dużo akcji, jest bardzo ruchliwa i mobilna. Musieliśmy znaleźć sposób na to, by ją zatrzymać. Spodziewaliśmy się takiego przebiegu spotkania. Czerwona kartka zdecydowanie utrudniła nam grę, ale dzięki zmianom zdołaliśmy się skutecznie wybronić. Kacper to młody bramkarz, bardzo szybki na linii, niejednokrotnie zadziwia na treningu nas samych. Szkoda, że ten swój bardzo dobry występ okupił głupotą i wypadnie na kilka ważnych spotkań. Jestem pewien, że zapamięta to spotkanie i już nigdy więcej czegoś takiego nie zrobi.

Piotr Jawny, trener Podbeskidzia: - To co robi z nami w tej rundzie fatum to jest coś nieprawdopodobnego. Takie pojedyncze mecze już mi się w karierze zdarzały, ale nigdy nie była to taka seria nieszczęśliwych wypadków. To nie jest tak, że gramy fatalnie, bo gramy zazwyczaj dobrze lub bardzo dobrze, ale zawsze nam czegoś brakuje - umiejętności, lepszej i szybszej finalizacji akcji. Przykro nam ze względu na kibiców, bo też mieliśmy ambicje, żeby być wysoko. Powinniśmy byli być na pozycjach 1-4. Wierzę, że czym prędzej czy później to się jednak odwróci. Teraz niektórzy w szatni są załamani, płaczą, jest ogromne rozczarowanie. Ale nie poddamy się do samego końca.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Piotr Jacek, Piotr Jawny, konferencja prasowa, komentarz po meczu, wypowiedź po meczu, I ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!