94' Koniec meczu. Przegrywamy w Rzeszowie.
90' 3 minuty doliczone.
87' Żółtą kartką ukarany Byrtek. 1
86' Po błędzie w obronie faulował Kuświk, a wolnego na bramkę zamienił Bartosz Jaroch. 242
86' Niestety przegrywamy w Rzeszowie. 242

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Resovia - Stomil Olsztyn 1:0

17.04.21 19:29   kyn   3  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 (17 kwietnia 2021 r.) w Rzeszowie z miejscową Resovią. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Sylwester Wyłupski, trener Stomilu:
- Ciężko cokolwiek powiedzieć mądrego po takim meczu, gdzie przegrywamy mecz na własne życzenie, tak naprawdę. To najbardziej boli. Nie można odmówić zawodnikom zaangażowania, walki, ale nie można w takich okolicznościach tracić bramki. To boisko nie pozwalało na finezję, był to mecz walki. Nie byliśmy do końca konsekwentni.

Sylwester Wyłupski był trenerem w tym meczu, bo w meczu wcześniej czerwoną kartką ukarany został Pior Klepczarek.

Radosław Mroczkowski, trener Resovii:
- Dla nas bardzo ważne punkty, które niełatwo nam przyszły. ten mecz nie był od początku do końca dla nas fartowny. Mieliśmy sytuacje, ale bramki nie było. Kilka do przerwy, po przerwie też. oczywiście Stomil stworzył sobie taką kluczową sytuacje ze stałego fragmentu, ale się z tego wybroniliśmy. Później ten mecz przebiegał w takim kierunku, że kto strzeli bramkę, ten mecz wygra. My byliśmy skuteczniejsi w końcówce, ze stałego fragmentu i to daje nam bardzo cenne punkty w walce o utrzymanie.

Tekst przygotowany we współpracy z klientem cwiczwdomu.info

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Resovia, I liga, konferencja prasowa, wypowiedź po meczu, komentarz po meczu, Sylwester Wyłupski, Radosław MroczkowskiKomentarze

  1. 17.04.21 20:01 czerkasow

    yyy - redaktory chyba na innym meczu były, ale.za.dużo %, bo jak.któryśraz gramy z Sandecją ?😁

  2. 17.04.21 20:01 DJKS

    Dno, żenada. Gdzie tu jakieś ambicje? Poziom podwórkowy.

  3. 17.04.21 19:56 wiktor1969

    Jakbyś się nie bronił, to może i byłby remis!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!