Artykuł

Zbigniew Kaczmarek na konferencj prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek na konferencj prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - stadion Stomilu, 19 maja 2012 r., godz. 19:00

Konferencja prasowa po meczu Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów

19.05.12 19:00   em   0  

Zapoznaj się z zapisem konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów.

- Myślę, że zwycięzcą jest trener Zbigniew Kaczmarek. Chciałbym pogratulować Stomilowi Olsztyn awansu do I ligi. Awans na zaplecze Ekstraklasy zespołu z tradycją i przeszłością to światełko dla piłki nożnej w Polsce. Dzisiaj byliśmy lepsi od gospodarzy. Chcieliśmy to wygrać. Strzeliliśmy i mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku. Cieszę się bardzo, że moja drużyna dopasowała się do Stomilu Olsztyn - mówił po meczu Ryszard Kuźma, trener Stali Rzeszów.

- Chciałbym podziękować za te miłe słowa trenera gości. Dzisiaj Stal Rzeszów była zespołem lepszym od nas. Byli lepiej zorganizowani i bardzo chcieli zdobyć trzy punkty. My zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. W drugiej połowie szło już nam lepiej, ale to nie wystarczyło do strzelenia bramki. Zostało nam jedne spotkanie. Trzeba je wygrać. Nie chciałbym kończyć gry w II lidze samymi porażkami. W Krakowie będziemy chcieli się zrehabilitować za dzisiejszy słaby występ.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Rzeszów, Zbigniew Kaczmarek, Ryszard Kuźma, konferencja prasowa, wypowiedzi, rozmowa, II ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!