Artykuł

Adam Łopatko na konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice, fot. Artur Szczepański

Adam Łopatko na konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - stadion Stomilu, 18 kwietnia 2012 r., godz. 19:00

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Puszcza Niepołomice

18.04.12 19:00   em   1  

Przeczytaj co powiedzieli trenerzy po meczu Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice.

- Moim zdaniem czerwona karta była ewidentna. Zawodnik był faulowany od tyłu. Łukasik wychodzi przecież sam na sam z bramkarzem. Ta karta pokrzyżowała plany Puszczy, a nam dodała skrzydeł - mówi Adam Łopatki, który zastępował w środę trenera Zbigniewa Kaczmarka.

- Mecz ocenię tylko do momentu czerwonej kartki. Byliśmy zespołem lepszym i dojrzalszym. Sprawialiśmy wrażenie zespołu, który powinien awansować. Nie chcę oceniać pracy sędziego. Państwo niech to ocenią. Oczywiście jeżeli jesteście obiektywni - mówi Dariusz Wójtowicz, trener Puszczy Niepołomice.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, Adam Łopatko, Olsztyn, stadion Stomilu, Dariusz Wójtowicz, II liga, rozmowa, wypowiedź, konferencja prasowaKomentarze

  1. 19.04.12 11:37 tommy1976

    ależ jadem bije od tego gościa. Może i Puszcza grała dojrzalej na początku, ale awansu nie załatwia sie 1 meczem, to robota na cały sezon, a tu jak na razie górą jest Stomil

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!