Artykuł

Sławomir Adamus, trener Stali Stalowa Wola (na zielono) oraz Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn (na czerwono) na konferencji prasowej. fot. Emil Marecki

Sławomir Adamus, trener Stali Stalowa Wola (na zielono) oraz Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn (na czerwono) na konferencji prasowej. fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Stal Stalowa Wola

14.08.11 01:13   em   7  

Przeczytaj co dopowiedzenia mieli trenerzy obydwu drużyn na pomeczowej konferencji prasowej.

- Spotkanie mogło się podobać kibicom. Fanom z Olsztyna szczególnie. Ja jestem zawiedziony. Chcieliśmy tutaj zdobyć punkty. W tej lidze jak się traci szybko dwie bramki ciężko jest się podnieść. My pokazaliśmy jednak, że można tego dokonać. Niestety po błędzie tracimy kolejną bramkę. Później już nic nie mieliśmy. Staraliśmy się, ale drużyna Stomilu na nic nam nie pozwoliła. Dzisiaj o tą jedną bramkę byliśmy słabsi. Wynik podobny jak w poprzednim sezonie, w rundzie wiosennej to my wygramy 2:0 i będzie znowu porówno. Pod koniec meczu moim piłkarzom puściły trochę nerwy. Za mocno chcieli. Na szczęście piłkarzom z Olsztyna nie przytrafiły się żadne kontuzje - mówił po meczu Sławomir Adamus, trener Stali Stalowa Wola.

- Mecz stał na dobrym poziomie. Pierwsze minuty zagraliśmy koncertowo. Piękne dwie bramki dały nam prowadzenie 2:0. Przy tym wyniku przestaliśmy grać. Stal Stalowa Wola to wykorzystała i doprowadziła do remisu. A my wtedy znowu zaczęliśmy grać. I tutaj chciałem chłopaków pochwalić, że potrafili się podnieść i strzelić kolejną bramkę. I jak widać to nie są braki kondycyjne u nas, tylko mamy słabą mentalność. Musimy zdecydowanie popracować nad psychiką. W zespole drzemią duże możliwości. Powinniśmy wygrać zdecydowanie więcej. Cieszą nas zdobyte trzy punkty z tak dobrym przeciwnikiem jak Stal Stalowa Wola - mówił na konferencji prasowej Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: -


Komentarze

 1. 15.08.11 13:04 Brac

  Wprowadzenie młodych się jak na razie sprawdza np. Biedrzycki robi swoje tak ma zostać. Zawsze trzeba wierzyć jak to mówią wiara przenosi góry. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. :)

 2. 14.08.11 16:02 ebk

  Jak wygrywamy jakiś mecz to ktoś pisze o awansie a jak dostajemy 3:0 w dupe od Siedlc to 15 osób pisze o spadku. No bo kto o awansie po 1 kolejce pisał? Wszyscy się srali że skład jest na 3 ligę po wprowadzeniu młodych i sprzedaniu doświadczonych, że będzie walka o utrzymanie i tak dalej. Nikt nie powie czy teraz znowu ktoś nie palnie nam 3 bramek i ktoś będzie pisał że pachnie kałem .. Chłopaki zagrali elegancko, można było jeszcze coś ukuć no ale opanować szok i powrót do rzeczywistości bo niedługo meczyk z Pogonią i spiąć się trzeba. Jak będą grali tak jak wczoraj to można spać spokojnie a jak będą grali jak miesiąc temu to wiadomo co.

 3. 14.08.11 14:30 R Ö B ? R Ť

  Okej ,jak wejdą to bardzo chętnie ;D

 4. 14.08.11 13:32 Brac

  jak wejdą stawiacie mi kratę XD

 5. 14.08.11 12:54 KoNDziO21

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc wstrzymał bym się z hura optymizmem bo sezon dopiero się zaczął.

 6. 14.08.11 07:21 tommy1976

  spokojnie najpierw trzeba pomyśleć o kolejnym meczu, Baranowski nie zagra, trzeba poskładać dobrze obronę, tym bardziej że to derby....

 7. 14.08.11 01:24 Brac

  Pachnie 1 ligą

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!