Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Zagłębie Sosnowiecz

30.08.19 23:07   kyn   1  

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej która odbyła się po meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:3).

Radosław Mroczkowski, trener Zagłębia:
- Cieszymy się z punktów. Na pewno początek meczu był dla nas bardzo trudny, bowiem miałem wrażenie, że krążymy gdzieś w "autobusie" i nie możemy znaleźć sobie miejsca na boisku. Daliśmy się mocno zaskoczyć i z tego padła bramka. Za chwilę mogła być druga. Później sytuacja trochę się dla nas opanowała po strzelonej bramce wyrównującej, ale mimo wszystko musieliśmy pokonywać swoje problemy, które gdzieś tam mamy. Cieszę się jednak, że potrafiliśmy sytuacje zamienić na bramki. To dziś był klucz do tego, aby mieć punkty.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu zawodników Stomilu. Sądzę, że najlepsze pod moją wodzą. Ale piłka jest brutalna. W tym meczu była dramaturgia, niewykorzystany rzut karny, indywidualne błędy. Mimo porażki pokazaliśmy dużą jakość piłkarską. Na pewno nie możemy się podłamać. Dzisiejszym meczem pokazaliśmy, że możemy grać w ataku pozycyjnym i możemy grać z kontry. Na pewno się nie załamujemy i walczymy dalej.

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Radoslaw Mroczkowski, konferencja po meczu, I ligaKomentarze

  1. 31.08.19 00:56 stomil olsztyn forever

    Trenerze, to był nasz najlepszy mecz od bardzo dawna. Mam nadzieję, że się nie zrazimy do takiej gry z powodu wyniku. Pod względem bramkowych okazji takie mecze pewnie 6/10 wygramy, takie jak z Sandecja wygramy 1/10. Wtedy mieliśmy szczęście, teraz pecha, po prostu, nie zawsze lepszy wygrywa. Taki Stomil chce się oglądać!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!