Oprawa kibiców Stomilu, fot. Artur Szczepański

Zagłębie wygrało w Olsztynie

30.08.19 19:26   em   43

Dobrze się rozpoczęło się to spotkanie dla Stomilu, bo już na początku podopieczni Piotra Zajączkowskiego objęli prowadzenie 1:0. Niestety potem błędy olsztyńskiej drużyny bezlitośnie wykorzystywał spadkowicz z Ekstraklasy. Zagłębie Sosnowiec wygrało 3:1 w Olsztynie.

Nie było wiadomo czy w meczu w ogóle będzie mógł zagrać Grzegorz Lech. Lider olsztyńskiego zespołu dopiero na rozgrzewce miał podjąć decyzję o tym, czy będzie wstanie wybiec na boisko. Decyzja zawodnika Stomilu nikogo nie zaskoczyła i wybiegł w podstawowej jedenastce. Gdyby nie mógł to w jego miejsce wszedłby Mateusz Cetnarski. Na ławce rezerwowych zasiedli bracia Gancarczykowie, ale oni jeszcze nie są zdolni do gry na pełnych obrotach.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla olsztyńskiego zespołu, którzy w 11. minucie objęli prowadzenie. Skrzydłem pobiegł Bartłomiej Niedziala, zagrał piłkę w polu karnym do Artura Siemaszki, który trafił prosto w bramkarza. Do odbitej bramki dopadł Lech i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Prowadzenie Stomilu utrzymało się tylko do 26. minuty. Fatalne podanie Wiktora Biedrzyckiego w kierunku Lecha przejął Szymon Pawłowski. Wypatrzył w polu karnym Patryka Małeckiego, który strzałem po długim rogu pokonał Piotra Skibę. Tym samym olsztyński bramkarz skapitulował po 313 minutach w rozgrywkach I ligi.

Olsztyński zespół na przerwę mógł zejść prowadząc 2:1, ale niestety nie udało się zdobyć bramki z rzutu karnego. "Jedenastkę" wywalczył mocno aktywny na skrzydle Niedziela, który minął jednego zawdnika Zagłębia, wpadł w pole karne i dał się powalić na wysokości 7. metra. Pechowym egzekutorem karnego okazał się strzelec gola na 1:0 Lech. Jeszcze w 45. minucie fantastycznym rajdem popisał się Siemaszko, który na pełnej szybkości przebiegł 40. metrów i w decydującym momencie niedokładnie podał w kierunku Szymona Sobczaka.

Piłkarze Stomilu na drugą połowę wyszli z myślą strzelania bramki na 2:1. I mogło się to stać już w pierwszych pięciu minutach. Najpierw bramkarz bramkarz Zagłębia Matko Perdijc na linii zatrzymał piłkę po strzale Niedzieli (w tej sytuacji był też minimalny spalony), a potem końcówkami placów sparował piłkę na rzut rożny po strzale Sobczaka. Niestety w 60. minucie goście wyprowadzili zabójczą kontrę, a drugą bramkę przy al. Piłsudskiego 69a strzelił Małecki.

W 68. minucie na boisku pojawił się Koki Hinokio, który wniósł sporo dobrego w grę ofensywną Stomilu. Biegał na skrzydle, schodził często na skrzydle, a w w 75 minucie był bliski strzelenia gola po strzale z 25. metrów. W 78. minucie gola na 2:2 mógł strzelić Jakub Mosakowski, ale jego strzał z 7 metrów okazał się niecelny.

Na boisku pojawili się jeszcze Wojciech Hajda oraz Mateusz Cetnarski. Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, ale niestety nie udało się strzelić drugiego gola w tym meczu. Jescze w doliczonym czasie gry Szymon Pawłowski ustalił wynik spotkania na 3:1 dla gości. Trzecia porażka w tym sezonie, a pierwsza przed własną publicznością stała się faktem.

W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Mecz zaplanowano na sobotę (7 września), a będzie można go obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Początek o godz. 14:45.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, I liga

1. 03.09.19 14:17 THE CORE

Marny z ciebie psycholog. Nic nowego. Traumę to chyba ty masz (serdeczne pozdrowienia od Ola i Szarmacha ), a komplex to już na pewno, bo ciągle do mnie pijesz. Kłamstwo i pomówienie nie wymagają cytowania i jak rozumiem dlatego nie poparłeś swojej wypowiedzi żadnym konkretnym cytatem. Klasyczny trolling. Mi dym nie przeszkadzał, ale widziałem reakcję innych. Rząd niżej ode mnie siedziała rodzina z dwójką dzieci. Widać było że są na meczu pierwszy raz. Jak pojawił się dym byli autentycznie wystraszeni i mimo zapewnień że zaraz minie, po prostu uciekli z dziećmi. Jak myślisz, wrócą na Stomil? Rozumiem, że się cieszysz bo tobie takie pikniki nie są potrzebne. Swoją drogą Brański też wygląda na piknika, więc może i Jego trzeba wygonić? To stara prawda, że najbardziej inspiruje wróg, więc może tobie model funkcjonowania Zawiszy imponuje? To nic, że grają w podłej lidze. Ważne że nie ma tam pikników, tak?

2. 02.09.19 19:32 Leszkowy

Właśnie miałem zapytać the cora bo to chyba on ma traume do dzisiaj jak usłyszał bluzgi na meczu, poczuł palącego szluga i teraz te nieszczęsne świece. The core przeżyłeś??? Lejtant kim są tzw.kibole według ciebie? Napisz nam proszę, a później kilka słów o osobie skrobnij.

3. 02.09.19 09:14 O.N.P.P

Z tego co piszesz nie wyglądało to aż tak grożnie skoro matki znalazły swoje pociechy a po znalezieniu dzieci również wiedziały gdzie biec do wyjścia. Dodatkowo znam osoby które chodzą z dziećmi na sektor 4 i nic nie wspominały o tej panice a to w sumie moze dlatego ze są to sami tatusiowie a oni doskonale wiedzą ze taki dymek, który unosił sie prawdopodobnie na sektorze 4 koło minuty nie jest w stanie nic zrobić najmłodszym kibicom Stomilu.

4. 02.09.19 08:08 Lejtnant

jedna uwaga do tzw. kiboli. W chwili gdy czarna chmura dymu doszła do sektora 4 nastąpiła mała panika. dzieci zaczęły uciekać, matki zaczęły szukać swoich pociech i wiac w popłochu do wyjścia. Nic nie było widać. Wyglądało to groźnie.

5. 01.09.19 19:37 moondek

Do jutra do północy. Oby ktoś wartościowy się pojawił.

6. 01.09.19 19:20 SzEFoo

W środku za Biedrze, przez którego straciliśmy bramkę na 1-1 czas dać szansę Hajdzie. Takich ludzi jak Pałaszewski nam potrzeba- dobry technicznie i widać że myśli na boisku . Miło się jego grę ogląda. Do kiedy jest otwarte okienko transferowe?

7. 01.09.19 10:53 THE CORE

Leszkowy, tu jestem. O co chodzi?

8. 01.09.19 10:34 Kot

Pałaszewski miał żółtą kartę za faul w pierwszej połowie, więc gdyby skasował, gralibyśmy w 10 pół godziny, co przy skrajnym zmęczeniu niektórych naszych zawodników skończyłoby się najprawdopodobniej tak samo.

9. 01.09.19 09:09 waldi812

Przy pierwszej bramie zawalił Biedrza, ale przy drugiej Palaszewski powinien skasować akcję, a tego nie zrobil. Trzecia bramka to jednak niewłaściwe blokowanie Hinokio przez zawodnika Zagłębia. Zastanawia też, gdzie byli obrońcy przy Polczaku w 1 połowie? Na szczęście ten to jest dopiero drewniany, Biedrzycki to przy nim wirtuoz techniki. Patrząc całościowo to nie dam jeden Wiktor popełniał błędy a nagonka się zrobiła na niego, jakby strzelił 3 samoboje. Moim zdaniem ma swoje braki ale dajmy na luz, żeby aż tak gościa poniewierac. Czekam na wzmocnienia bo jutro zamyka się okienko dla tych z kontraktami i liczę na jakieś ciekawe ruchy transferowe.

10. 01.09.19 06:35 nor

Pałaszewski, Hinokio, ktoś tam jeszcze dorzuca do składu Pawła Głowackiego - ok, tylko są to zawodnicy raczej niewysocy. Kto przy takim zestawieniu linii pomocy powalczy o górne piłki? Zgadzam się, że W. Biedrzycki nie powinien obecnie grać w podstawowej jedenastce. Ale znalezienie kogoś na jego miejsce nie będzie takie łatwe. Chyba że któryś z naszych nominalnych stoperów nadaje się do przesunięcia na pozycję defensywnego pomocnika. Nie wiem jednak, czy jest u nas taki drugi Bielik.

11. 31.08.19 23:58 tommy1976

Biedrza niestety błędy w ustawianiu, przez co ciągle spóźniony...Jeśli chcemy pograć kombinacyjnie, w środku musi być Lech - Pałaszewski - Hinokio, przy założeniu że będziemy w ogóle grać szybciej piłką. Mam wrażenie że to był przeciętny mecz w wykonaniu Pałaszewskiego, który czasami kręcił się z piłką jakby szukał nie wiadomo czego. Szybsze granie, klepanie zawsze dezorientuje przeciwników a przy tym męczy ich fizycznie. Inna kwestia, kto pozwolił Siemaszce dośrodkowywać z rzutów wolnych? To nie jest techniczny gość z ułożoną nogą , który dośrodkuje w punkt. Jemu lepiej ułożyć tak grę żeby mógł grać 1/1 z bocznym obrońcą. Miał 2-3 akcje po których bujnął się gazem do przodu, i od razu było zagrożenie. O indywidualnych błędach czy niestrzelonym karnym szkoda gadać, mają prawo się zdarzyć, ale ...nie powinny. Niuanse, ale decydujące o meczu. Generalnie Zagłębie zagrało tak jak my powinniśmy na wyjazdach, zabójcze wyjścia z kontrą, mega skuteczność, a nie zapominajmy że mieli jeszcze ze 3 bardzo dobre okazje ( 2 w I połowie, 1 w II połowie) po których bramki powinny paść ...

12. 31.08.19 21:34 A.

I balonik pękł... Stomil pomimo ambicji przegrał to spotkanie po indywidualnych błędach. Pierwsza bramka dla Zagłębia to dramat. Szkoda, że G. Lech nie wykorzystał karnego, bo mogłoby być jeszcze różnie... Nie mam do Niego o to żalu- bo w przeszłości nie raz ratował Stomil. Kiedyś taki moment musiał się przytrafić. To jest sport. Smuci mnie brak celnych strzałów z dalszej odległości. Niestety bez wzmocnień takich porażek będzie więcej... Świetna atmosfera na trybunach, bardzo dużo ludzi bez względu na wiek i płeć w barwach, co cieszy.

13. 31.08.19 11:25 Levante

Odnośnie samego meczu - bardzo dobrze się to oglądało- niewiele zabrakło aby wynik był korzystny dla nas...... No właśnie odnośnie tego niewiele.. wystawianie Biedrzyckiego w pierwszym składzie to nie tyle osłabienie drużyny co robienie krzywdy samemu zawodnikowi..... tyle epitetów co dostał od kibiców w trakcie i po meczu powoduje że zamiast lubianego chłopaka z Olsztyna staje się obiektem frustracji i pretensji..... A wynika to z tego że chyba nie jest w pełni gotowy do gry na poziomie pierwszej ligi - od czasu kiedy był młodzieżowcem poprawił tylko nieznacznie grę głową A cała reszta jak była przeciętna tak jest nadal..... Najgorsze jest to że on stałe popełnia te same błędy w ustawieniu, asekuracji, rozegraniu..... Chyba najlepiej będzie jak najbliższe kilka spotkać siedzi na ławce i pracuje z trenerem nad eliminacja swoich błędów bo niektóre już wchodzą mu w nawyk...... PODSUMOWUJAC WIERZE ZE WIKTOR BEDXIE JESZCZE "6" NA LATA W TYM KLUBIE ALE PO STAŁEJ pracy taktycznej, technicznej i fizycznej nad sobą- nawet po treningach indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego. Warto aby podniósł swój poziom bo za Stomil dałby się zapewne pokroić, ale w chwili obecnej jest niestety wg mnie najsłabszym ogniwem w pierwszym składzie

14. 31.08.19 11:24 Tiger

Za Wiktora Hajda a za Mosaka Kowalski tak bym to widział. Tarasenko zdecydowanie nie, Tecław ewentualnie i może wtedy Paweł Głowacki za Hajdę.

15. 31.08.19 10:11 whs

Ja myślę, że jednak Hajda lub Hinokio powinni dostać prawdziwą szansę. Kowalskiego widziałem w rezerwach i bez szału tam. Więc za Mosakowskiego jednak Tarasenko. Co do karnego to zauważyłem że Lech kiedyś uderzał całkiem inaczej (górą i w środek) i wchodzilo zawsze. Teraz zmienił i z Odrą cudem wpadło, a tu już nie. Potrzebni skrzydłowi na już, bo nikt nie robi różnicy (jak kiedyś Nishi i Kun). Siemaszko gra tam z konieczności, co powoduje brak rywalizacji w ataku i na bokach. Sobczak i Siemaszko to są napastnicy!

16. 31.08.19 08:45 Emilozo

@dzbs - gdzie ja bronię słabą grę Wiktora? Napisałem zupełnie o czymś innym. Dyskutujemy o meczu z Sandecją Nowy Sącz i ewentualnie o meczu z Chojniczanką. W kolejnym meczu zasłużona ławka rezerwowych, i trener Zajączkowski nie będzie miał raczej wyjścia, bo trzeba będzie wprowadzić do gry młodzieżowca, a więc Hajda od pierwszej minuty na pozycji Wiktora, no chyba, że wpuścimy Tecława na środek. Chociaż moim zdaniem szansę powinien teraz dostać Kowalski.

17. 31.08.19 08:28 S.M.P.

No to mieliśmy lekcję poglądową skuteczności ofensywnego futbolu w tej I lidze. Wolę jednak Stomil grający padakę ale wygrywający po 1-0

18. 31.08.19 06:04 dzbs

Przepraszam. Miało być Go. Słownik w tel

19. 31.08.19 06:03 dzbs

Emil też byś to bronił jakby np był to mecz o utrzymanie???? Owszem błędy zdarzają się wszystkim ale on co dotknie piłki to albo traci albo podaje niecelne. Chłop się nie nadaje i tyle. Boli to jak dziesięciu się stara i wspina się na wyżyny a jeden wszystko pieprzy. To nie jest pierwszy slaby mecz w jego wykonaniu. Porostu czas spojrzeć prawdzie w oczy

20. 31.08.19 01:36 jacekoks

Emil trafnie opisał syt. z Biedrzą - rzeczywiście za ostro, w niektórych przypadkach DNO. A co do pozostałych komentarzy można być zbudowanym , bo mimo porażki wielu z nas piszę o pozytywach, których nie zabrakło. Nie mówmy o transferach, menedżerach, przeszłości, długach.... Dograjmy rundę, wyciągnijmy wnioski po rundzie i wiosna nasza.

21. 31.08.19 01:05 jeod

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie że Sobczak za szybko się kładzie.

22. 31.08.19 00:54 Emilozo

Macie rację, że dzisiaj Wiktor Biedrzycki zagrał słabe spotkanie, ale ton i pogarda wypowiedzi niektórych osób jest dla mnie nie do przyjęcia. I tyle. SPW!

23. 30.08.19 23:25 Leszkowy

Gdzie jest The core?

24. 30.08.19 23:13 crispy

dziś limit fartu się skończył, ciekawe kiedy wróci, bo z grania nie wróżę większych sukcesów, poza tym niezrozumiałe dla wszystkich ustalanie I składu przez Pana Trenera (bierze przykład z Vukovicia, czy/li ktoś mu każe?), pan gazela na przykład to Igle może buty nosić i pytanie retoryczne : co się stało, że brak Igły a gra taka popierdółka ??? Kwestia nazwiska ??? Zasług przodków ??? Miejscowej sitwy ??? Panie Brański ! Czas wietrzyć magazyn ! Ale wiem, że to nastąpi w przerwie zimowej ... SPW

25. 30.08.19 23:02 rafitd

@Darek. Od Wiktora to nawet Tunkiewicz był lepszy. Niestety... Mam wrażenie ze on polowe swojej pensji oddaje trenerowi za to ze wstawia go do skladu, bo pilkarsko to co najwyzej poziom 3 ligi. Wczesniejsze jego wystepy mozna bylo jeszcze przebolec bo punktowal podwojnie jako mlodziezowiec, ale on juz tym mlodziezowcem od dawna nie jest... Pawel Glowacki to przy nim profesor, nie ma co patrzec na wiek, skoro jest lepszy to niech gra a nie kazdy mecz w 10....

26. 30.08.19 22:31 barakuda

Pan Gazela to tak sie nadaje jak Leszczu. W zeszlym sezonie dwa tygodnie przed koncem ligi przyjechal z Suwalk zapytac czy moze wrocic.powtarzam jakby byl dobry zostal by w Gorniki

27. 30.08.19 22:03 Darek

Za co szacunek? Że ktoś jest chujowy, zawala mecze, ale jest z Olsztyna? Błagam! Nie dajmy się zwariować. Wypierd.... Gazelę z pierwszej jedenastki. Ja też jestem z Olsztyna tu się urodziłem i wychowałem i gdybym grał w Stomilu to za sam fakt urodzenia należy mi się szacunek?! Hipokryzja. Biedrzycki = totalne piłkarskie dno. Gratki dla jego menagera i gamoni, którzy się nabrali. Nie słaby, ale bardzo słaby zawodnik. Kur... piłkę na 10 m to i ja potrafię podać, do Pałaszewskiego niech się martwi. 90% akcji Pana Gazeli tak wygląda. Asysta na 1:1 BRAWO. Emilu, dalej uważasz, że Pan Gazela dojrzał piłkarsko? Wątpię. Pisałem to miesiąc temu i się powtórzę: Biedrzycki nie jest żadnym, ale to żadnym wzmocnieniem. Piłkarsko dno i nie ma dla mnie żadnego znaczenia, że jest synem Konia. Jest słaby i nie zasługuje by grać w Stomilu, a na pewno nie w pierwszej 11. AMEN

28. 30.08.19 21:53 Tiger

Najlepszy mecz w tym sezonie ale punktów zero a o nie się gra. Świetna atmosfera i sporo emocji dla nich przychodzi się na stadion. Trzeba teraz z tego wyciągnąć wnioski i gdzieś to wyrachowanie, skuteczność ale i ofensywną grę ze sobą połączyć :-). Biedrzycki faktycznie, niestety kolejny słaby występ ale to jest nasz człowiek i też szacunek w komentarzach mu się należy. Powinien trochę odpocząć od gry, poprawić motorykę. Drugi słaby punkt to Mosakowski, jest coraz gorzej z nim i tu podobnie jak Wiktor, ławka na jakiś czas. Na plus Niedziela i Sobczak, pozostali też nieźle, jestem ciekawy naszej postawy w Chojnicach. Forza STOMIL!

29. 30.08.19 21:45 Darek

Coś ucięło... na początku

30. 30.08.19 21:45 waldi812

Ogólnie mecz ciekawy dla oka, zdecydowała ekstraklasowa jakość Pawłowskiego i wykończenie Małeckiego rodem z czasów Wisły plus nasze indywidualne błędy. Szkoda, że karnego nie strzelał Sobczak, bo już w meczu z Odrą Grzesiek ledwo co wcisnął, a dzisiaj bramkarz wiedział, w który róg będzie strzelał i wyszło jak wyszło. W drugiej połowie też były szanse, bramkarz gości miał dzień konia i szwankowała nasza skuteczność, mieliśmy problemy z wykańczaniem akcji. Szkoda, bo przy stanie 1:2 Zagłębie grało naszą piłkę i czekało na kontry, który potrafiło zabójczo wykończyć. Czekam na jakościowe transfery, bo gdy przegrywamy zmiana Siemaszki na Hajdę była delikatnie mówiąc niezrozumiała. Szkoda trzech punktów, ale z drugiej strony takie mecze są potrzebne, bo pokazują gdzie mamy braki przy grze w piłkę nożną, bo jeżeli mamy grać o coś wiećej trzeba się nauczyć narzucac swój styl gry i dominować, a nie tylko wybijać na pałę i liczyć na cud, vide mecz z Sandecją.

31. 30.08.19 21:44 Darek

"piłkarz" jest tragicznie słaby. Szaraniec był lepszy od niego. Nie przecina piłek, nie wygrywa pojedynów 1 na 1 zalicz asysty! Sabotaż ze strony trenerów. Napiszę wprost: Biedrzycki jest najgorszym z defensywnych pomocników grających tu na przestrzeni lat: Jegliński, Karankiewicz, Głowacki, a nawet Trojak nakrywają go czapą. Nie wiem, kto był zwolennikiem jego transferu. Ja osobiście od początku twierdziłem, że to jest nieporozumienie. I nich trener wyciągnie wnioski, bo kur.... gramy 90 minut w 10! A pan Gazela niech idzie do Suwałk. Będzie najlepiej dla niego i dla Stomilu!

32. 30.08.19 21:33 KIBICKA z zatorza

Za bardzo chcieliśmy wyrównać i poczyniono błędy w obronione. Starzy wyjadacze z ekstraklasy Małecki i Pawłowski nas załatwili, no i bramkarz gości super. A na marginesie to karne trzeba wykorzystać. Ładna gra i niestety porazka.

33. 30.08.19 21:21 goleo6

Atmosfera na stadionie super! Szkoda że wynik nie po myśli, ale momenty były. Siemaszko jeszcze zbyt słaby kondycyjnie na cały mecz, kiepsko się oglądało go w drugiej połowie jak słaniał się na boisku. Biedrzycki najsłabszy w drużynie, do rezerw na gruntowne przeszkolenie... Odkryliśmy się za bardzo, to fakt, ale czy styl gry aż tak bardzo powalał? W środku pola jeszcze to jakoś wyglądało, ale pod bramką trochę brakło argumentów. Sobczak fajnie gra ciałem, dobrze schodzi do środka ale potem brakuje ostatniego podania lub strzału. Podsumowując, remis a nawet zwycięstwo było w zasięgu, trzeba wyciągnąć wnioski, a jeszcze niejedną ekipę w tej rundzie pokonamy.

34. 30.08.19 21:19 marcin111982

Biedrzycki ławka albo rezerwy. Leszczyński buraku cała drużyna dziękuje po meczu a Ty spierdalasz do szatni.Prawdziwy z Ciebie leszcz.

35. 30.08.19 20:44 czerkasow

Patataj po dobrym początku sezonu zaczyna grać swoje. Błędy, błędy, po trzykroć błędy. Nie mamy skrzydeł, a miejsce Siemaszko jest obok Sobczak. Jeżeli chodzi o Szymona, poniewierany niemiłosiernie, ale gdyby wcześniej zbyt często nie kładł się za często, to któryś z Sosnowca wyleciałby z boiska.

36. 30.08.19 20:28 nor

Świetne widowisko, jak za dawnych czasów. Piłkarze - dzięki za walkę! Przegraliśmy - tak bywa, zwłaszcza, gdy bramkarz rywali gra jak w transie. Emocje i atmosfera na plus.

37. 30.08.19 20:12 stomil 14/88

Najlepszy mecz w wykonaniu Stomilu, niestety nie da się wygrać w dziesiątkę. Bramkarz Zagłębia mecz życia gdyby wpòscił 4 gole nikt by nie miał do niego pretensji. Mega widowisko skoda,że zero punktów

38. 30.08.19 20:07 jacekoks

Bardzo ciekawe spotkanie, przegrywamy po indywidualnych błędach Bkedrzyckiego i Japończyka. W następnym meczu odpoczynek dla Biedrzy i niech pokaże się Hajda. Na plus Niedziela, oby złapał siły na 90 min i będzie dobrze. Siemaszko coraz lepiej kondycyjnie i robi różnicę na skrzydle. Dzięki za walkę

39. 30.08.19 19:56 barakuda

Chodi niezly dylemat to fakt.ale znow od poczatku gramy w dyche...to w koncu przegralismy

40. 30.08.19 19:48 Adaśko

Dokładnie @chodi, osoby krytykujące styl po wygranych meczach Stomilu mają teraz materiał poglądowy do przemyśleń. Mecz był bardzo fajny do oglądania, zobaczyliśmy wiele dobrych momentów naszych piłkarzy, ambicji odmówić nie można, ale punktów na koniec zero i trzy bramki w plecy. Inna sprawa, że akurat Zagłębie Sosnowiec było chyba zbyt silnym piłkarsko rywalem, żeby tak się otwierać. Dotychczasowe wyniki mogły łudzić, ale paka z takimi zawodnikami jak Pawłowski, Małecki, Polczak czy Hołota wielu lepszym zespołom w tej lidze może zrobić jesień z d... średniowiecza. Dziś było to widać. Jeśli chcemy bić się o coś więcej, niż o utrzymanie, potrzebne są wzmocnienia.

41. 30.08.19 19:42 Darek

Czy jest jeszcze jakiś zwolennik talentu gazeli? Wyjebać Biedrzyckiego. Tyle w temacie!!

42. 30.08.19 19:36 colorado222