97' Koniec meczu. Remisujemy w Legnicy!
95' Zapolnik przedarł się w polu karnym, strzela niecelnie. 1497
94' Rzut rożny dla drużyny Miedzi, wybijamy! 1497
91' 6 minut doliczone!
89' Lehaire niecelnie! 1497

Artykuł

Konferencja prasowa przed meczem Miedź Legnica - Stomil Olsztyn

03.12.20 12:56   em   2  

W piątek (4 grudnia 2020 r.) Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica. Przed wyjazdem odbyła się konferencja prasowa, na którą przyszli Adam Majewski i Jonatan Straus.

Adam Majewski, trener Stomilu:
- Zawsze jedziemy z wiarą i nadzieją, a teraz tym bardziej, bo udało się nam wygrać dwa spotkania z rzędu. Tego nam brakowało od początku sezonu, takiej systematyczności, dlatego drużyna jest podbudowana, zmobilizowana, z pozytywnym nastawieniem. Mamy daleką podróż, ale mam nadzieję, że powalczymy o punkty. Nie mamy nic do stracenia tylko możemy zyskać.

- Rozmawiałem po meczu ze Slavą (Vjačeslavs Kudrjavcevs). Tu nie ma co wyjaśniać, każdy człowiek popełnia błędy, akurat w tym spotkaniu trafiły się dwa “dużej klasy”. Całe szczęście bez skutków ubocznych. To jest młody bramkarz, cały czas się rozwija. Wszystko jest wyjaśnione, przeanalizowane. Jest zmoblizowany, myślę, że więcej się to nie powtórzy. Mimo tych błędów jest mocnym punktem naszej drużyny, dlatego liczę na niego w tym spotkaniu. Piotrek Skiba odniósł dość poważny uraz, który wyglądał bardzo strasznie. Na szczęście tragedii nie ma, Piotrek jest starszej daty, dobrze zakonserwowany, mam nadzieję, że jeszcze w tej rundzie nas wpomoże.

- Koki Hinokio jest po badaniach, jest to mocne stłuczenie. Czekamy do ostatniego momentu na decyzję Kokiego i lekarza czy pojedzie z nami na mecz czy nie.

Jonatan Straus, obrońca Stomilu:
- Szanujemy rywala, ale wierzymy w siebie i swoje umiejętności. Runda jesienna pokazuje, że my lubimy grać z rywalami, którzy próbują grać w piłkę. Gra się nam łatwiej z takimi drużynami i to będzie nas atut na wyjeździe. Nie ma co patrzeć na daleką podróż, bo w Kielcach czy w Nowym Sączu potrafiliśmy wygrać. Pokornie trzeba podejść do meczu, ale z wiarą w siebie i zdeterminowani. Jeżeli będziemy mocno zorganizowani i dobrze poustawani to myślę, że przywieziemy 3 punkty do Olsztyna. W to trzeba wierzyć.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, I liga, konferencja prasowa, Adam Majewski, Jonatan StrausKomentarze

  1. 03.12.20 13:48 zjs

    A kolega Majewski niech opracuje nowy plan taktyczny. Dotychczasowe przeciwnicy mają opracowane konspekty minuta po minucie. Wystarczy ustawić wysoki pressing i czekać aż Szota lub Slava poda piłkę.

  2. 03.12.20 13:21 DJKS

    Koki dzieciaku, ty zostań w domu...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!