Artykuł

Konferencja prasowa przed meczem Stal Mielec - Stomil

17.06.20 20:39   em   1  

Stomil Olsztyn przed wyjazdem do Mielca zorganizował konferencję prasową. Udział wzięli Adam Majewski oraz Mateusz Bondarenko.

Adam Majewski, trener Stomilu:
- Przed nami daleki wyjazd, dlatego wyjeżdżamy optymalnie wcześniej, żeby jak najlepiej przygotować się do tego spotkania. Kadra meczowa na to spotkanie zmieni się tylko o jedno zawodnika, bo po pauzie za żółte kartki powraca Jakub Mosakowski, a pozostali zawodnicy bez zmian. Jedziemy powalczyć, to nie będzie wyjazd, w którym myślimy tylko o jednym punkcie. Po ostatnim spotkaniu optymizm się pojawił u naszych zawodników. Z dnia na dzień jest coraz więcej jakości, były kolejne dni pracy po zmianie trenera. Jesteśmy optymistycznie nastawieni, z myślą, że jak będzie taka możliwość, to postaramy się zdobyć trzy punkty. Nie chcę zdradzać szczegółów jak połączyć grę efektowną z efektywną. Mamy swoje rozwiązania w grze ofensywnej, mam nadzieję, że je zastosujemy. Ogranizacja gry w defensywie w ostatnim meczu wyglądała przyzwoicie. Skupimy się na dwóch aspektach. W drużynie Stali Mielec jest dużo doświadczonych graczy i nie możemy sobie pozwolić na jakikolwiek błąd. Janusz Bucholc jest w optymalnej dyspozycji i gotowy do meczu. Sam van Huffel (powracający po kontuzji - red.) pojawił się na boisku w ostatnim meczu żeby podnieść jakość na boisku i pozwolił nam wygrać spotkanie.

Mateusz Bondarenko, obrońca Stomilu:
- Morale w zespole są coraz większe, czujemy się coraz pewniej. Czas gra na naszą korzyść. Trener z dnia na dzień przekazuje nam coraz więcej informacji. Z meczu na mecz będziemy czuć się coraz lepiej. W meczu z Chojniczanką wyszliśmy w nowym ustawieniu i po trzech dniach treningów wyglądaliśmy bardzo dobrze. Szybko przyswoiliśmy informacje i mam nadzieję, że w meczu ze Stalą Mielec to potwierdzimy, chodź jest to rywal bardzo wymagający. Musimy temu podołać, jedziemy tam z myślą, że będzie wszystko dobrze. Ja muszę być zawsze gotowy do gry. Z Chojniczanką wszedłem na ostatnie pięć minut i była to dość zaskakująca informacja, bo nawet się nie rozgrzewałem. Jestem od 20 stycznia cały czas zdrowy i ciężko trenuję. Wchodząc na 5 minut muszę pokazać, że zasługuje na 20. Jestem gotowy i skupiony. Myślę, że każdy tak musi funkcjonować, bo każdy zawodnik jest ważny.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Mielec, Mateusz Bondarenko, Adam Majewski, I liga, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 18.06.20 20:08 Marek K

    Właśnie było widać tą jakość. Weź amatorze przestań bredzić!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!