Koniec pechowej, remisowej passy przyszedł w meczu z liderem!

Olsztyn - Stadion Stomilu - 16 października 2010 r., godz. 15:00

15.10.10 17:07   zic   25

Piłkarze OKS 1945 Olsztyn odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo, kibice zobaczyli 5 bramek, a mecz ze Stalą Stalowa Wola zakończył się rezultatem 3:2.

Na przełamanie się nie można było znaleźć lepszego momentu niż mecz z liderem. Festiwal strzelecki rozpoczął już w 4 minucie Robert Tunkiewicz. W 11 min. z bramki Bartosza Rosłonia cieszyli się z kolei kibice gości. 11 minut później po raz pierwszy - i ostatni - gości na prowadzenie wyprowadził Daniel Radawiec. w 26 minucie do wyrównania doprowadził Daniel Michałowski, a Łukasz Tumicz tuż przed przerwą ustalił wynik meczu. Druga połowa nie była już tak emocjonująca jak pierwsza, OKS prowadził grę, a przegrywający goście nastawili się na grę z kontry. Stali nie pomógł nerwowy zryw w ostatnich minutach meczu i to kibice Stomilu po zakończeniu spotkania cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny.

Cieszy zwycięstwo i postawa drużyny. Miejmy nadzieje, że pechowa passa już za nami, a nasza drużyna zacznie zwycięski marsz w górę tabeli.

1. 17.10.10 17:17 papiczek

bramki z meczu bedzie mozna gdzies obejrzec?

2. 17.10.10 17:06 czerkasow

Solarpl - nie widziwiaj, bo na miejscu ojca tego chłopaka, dałbym, po prostu, w mordę "trenerowi" gości i komentarz pomeczowy jak i tomczq'a odzwierciedla tylko zniesmaczenie zachowaniem tego "pana".

3. 17.10.10 15:57 tomeczq

solarpl: jeśli się nie mylę to trener jest od szkolenia i WYCHOWANIA zawodników, ma być dla nich wzorem i przykładem. W Olsztynie rozegrano wiele meczy, wielu lepiej notowanych rywali wyjeżdżało z 0 dorobkiem punktów na koncie mimo, iż przed meczem byli uważani za faworytów spotkania... i żaden nie rzucał się na małe dziecko aby mu piłkę WYRWAĆ, zwłaszcza że ono już biegło wspomnianą piłkę podać...komentarz z trybun poszedł taki, a nie inny bo co innego kibice mogli zrobić? Na szczęście dla ... nic innego. Mam nadzieję że pozdrowienie kibiców środkowym palcem zostało zauważone przez obserwatora i również nie przejdzie bez echa...

4. 17.10.10 15:01 solarpl

troche niesmak w koncowce. nie wydaje mi sie zeby trener gosci zasluzyl na takie slowa z trybun. ludzie, bez przesady, to sa emocje i podejrzewam, ze niejeden z was by tak zareagowal w koncowce chcac jak najszybszego wznowienia gry... komentarz pod relacja autora "kom" byl chyba pisany na goraco. proponuje nastepnym razem przemyslec kto tak naprawde powinien sie bardziej wstydzic

5. 17.10.10 14:45 kubik

Brawo w koncu udalo sie przelamac !!! Gratulacje !!!! Tylko STOMIL OKS

6. 17.10.10 10:29 Uns Majki25

w końcu chłopaki przerwali tą passe remisów i reszta meczy wygrana do końca rundy:)

7. 16.10.10 20:53 arek0311

Byliśmy o klasę lepsi powinno być przynajmniej 6!!!

8. 16.10.10 20:27 Jalok

4 mecze do końca rundy. Patrząc na terminarz nie jest trudno, na pewno Sokółka i Nadarzyn są do ogrania w Olsztynie. Na wyjeździe Resovia i Motor, z Resovią można powalczyć, nie imponuje formą w tym sezonie. A Motor wiadomo dołuje ostatnie miejsce, jeszcze nie wygrali u siebie :) TRZEBA ZDOBYWAĆ PKTY !!!

9. 16.10.10 20:24 Radziaa

Gra z naszej strony nawet była ciekawa,głupio stracone bramki szczególnie o ile nie mylę się 2 bramka.Na temat Suchego jedno co z tego że jest szybki jak nie ma dobrego dryblingu. Teraz tylko WYGRYWAĆ !!

10. 16.10.10 18:38 Spokojny_

Szkoda że tylko 3:2 bo mogło i powinno być wyżej, doping niezły, na pewno wystarczający na Stal:P

11. 16.10.10 18:13 famas

Cieszy zwyciestwo ! A kibicow ze stalowej woli nie bylo slychac w ogole :)))

12. 16.10.10 17:58 Brodzi

Może po fali remisów przyjdzie fala zwycięstw. A patrząc w terminarz fajnie by było aby nasi kopacze zdobyli min 10 pkt.

13. 16.10.10 17:27 kilabez

Tak jak pierwszy tu wpisałem. Tak też się stało!!!! Wkońcu...

17. 16.10.10 11:57 Dados

Kibice nie zawiodą, to i piłkarze wygrają. WSZYSCY NA s1.

18. 16.10.10 10:56 Spokojny_

Bez Kowalskiego będzie ciężko z przodu, ale powinniśmy zgarnąć wreszcie całą pulę

19. 16.10.10 10:43 G.R.U.B.Y.

za pewny siebie jesteś kolego...

20. 16.10.10 10:41 arus997

i w tej dwunastce znajdują się juniorzy , mówię wam 3 punkty na bank !

21. 16.10.10 10:40 arus997

Stalówka pojechała z 12 zawodnikami hahha DZISIAJ ZWYCIĘSTWO ponieważ skład im się posypał za kontuzje i kartki przeczytałem to właśnie na ich stronce :)))) DZIŚ 3 PUNKTY !

22. 15.10.10 21:09 ishtar69