Artykuł

Andrzej Królikowski, fot. Artur Szczepański

Andrzej Królikowski, fot. Artur Szczepański

Królikowski uczestniczył w konferencji "Bezpieczny stadion"

08.11.12 13:59   em   4  

W Kielcach odbyła się dwudniowa konferencja "Bezpieczny stadion". Stomil Olsztyn reprezentował dyrektor klubu Andrzej Królikowski.

- Pierwsza część konferencji dotyczyła podsumowania Euro 2012 - opowiada Królikowski. - Na drugiej, ważniejszej dla klubów, dyskutowano o zmianach w ustawie o imprezach masowych. PZPN chciałby zmienić kilka istotnych punktów, żeby można było przyciągnąć więcej kibiców na stadion. Chodzi o sektory, z których można kibicować na stojąco. Jest też mowa o przywróceniu pirotechniki na stadion. Oczywiście w bezpiecznej formie. Czyli odpalana w ustalonym miejscu i przez odpowiedzialne osoby. Nie oszukujmy się. Przecież pirotechnika na naszych stadionach jest cały czas dostępna, a kluby tylko dostają kary finansowe. Przedstawiciele klubów chcą zmienić też pewne procedury, żeby łatwiej było można organizować spotkania piłkarskie - mówił w rozmowie ze stomil.olsztyn.pl Andrzej Królikowski, dyrektor Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Andrzej Królikowski, I liga, Kielce


Komentarze

 1. 08.11.13 17:20 Kot

  ŁUBU DUBU! ŁUBU DUBU!

 2. 08.11.12 18:25 F.R.T.

  coś więcej na temat stanowiska NASZEGO Klubu? Kiedy zaczniemy się starać o otwarcie sektora przyjezdnych ??

 3. 08.11.12 18:10 Fanatyk_OKS

  Światełko w tunelu

 4. 08.11.12 17:27 barakuda

  sektory sojące już dawno powinny być na wszystkich stadionach!skoro w bundeslidze jest to możliwe,to czemu nie u nas? PIROTECHNIKA NA STADIONY!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!