Artykuł

Krzysztof Bąkowski. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Bąkowski. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Bąkowski będzie leczył się w Poznaniu

06.10.21 19:33   em   5  

Krzysztof Bąkowski, opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski U-19, i teraz będzie leczył uraz. Nie wrócił jednak do Olsztyna, a nad zdrowiem będzie pracował w Poznaniu.

Krzysztof Bąkowski od dłuższego czasu grał z urazem i na lekach przeciwbólowych. W ostatnim meczu z GKS-em Katowice wystąpił w podstawowej jedenastce i widać był to błąd, bo w spotkaniach reprezentacji Polski U-19 także nie zagra. Okres rehabilitacji mógł się zacząć zdecydowanie szybciej, tym bardziej, że piłkarz dostał wolne po wygranej z Miedzią Legnica.

Bąkowski ma problem z mięśniem przywodzicielem, pachwiną oraz spojeniem łonowym. Bramkarz wypożyczony z Lecha będzie się leczył w Centrum Osteopatii w Poznaniu. Będzie tam pracował z fizjoterapeutą, osteopatą i trenerami przygotowania motorycznego.

Przerwa w treningach piłkarskich może potrwać około 3 tygodni.

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Bąkowski, I liga, kontuzje


Komentarze

 1. 07.10.21 15:52 mazinho

  Dla mnie to może nawet nie wracać. 1 ligowy średniak który nie daje jakości a jak odpali to wróci do Lecha. Po co hodować komuś zawodnika?

 2. 07.10.21 07:39 Jerzy Makiel

  czerkasow jesteś nudny i natrętny

 3. 06.10.21 21:59 stomilowiec1

  Niech już zostanie sobie w tym Poznaniu...

 4. 06.10.21 20:45 czerkasow

  Na takie pytania nikt.w klubie nie musi Tobie odpowiadać. Nie interesuj się 😁

 5. 06.10.21 19:53 Jerzy Makiel

  Dlaczego zatem wystawiamy w meczu ligowym kontuzjowanego zawodnika i może dlatego przegrywamy mecz ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!