Relacja z meczu Lechia II Gdańsk - Stomil II Olsztyn

Sparing - zima 2020/2021 (27.II.2021 r.) Sopot
Lechia II Gdańsk 4:2 Stomil II Olsztyn
Bramki Lechia II Gdańsk:
Stomil II Olsztyn: Alan Szerejko (Fabian Babecki 70) - Jakub Jurczak (60 Jak Dziemidowicz), Szymon Dowgiałło, Marcel Supranowicz (46 Łukasz Sadowski), Kacper Walendykiewicz (46 Marcel Supranowicz, 75 Mateusz Przychodzki), Hubert Świder (46 Bartosz Pieńczykowski), Łukasz Jegliński (45 Marcin Zdunek), Łukasz Żukowski (60 Kacper Grzeszczyk), Łukasz Borkowski (46 Filip Szymański), Sebastian Puszkar (46 Jakub Kisiel 45), Jakub Mysiorski (60 Konrad Krogól)

Piłkarze Stomilu II Olsztyn rozegrali kolejne spotkanie sparingowe przed startem rundy wiosennej IV ligi. Tym razem olsztyńscy piłkarze przegrali 2:4 z Lechią II Gdańsk.

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Szymon Dowgiałło oraz Łukasz Jegliński.

Sparing z bardzo wymagającym przeciwnikiem - powiedział po meczu Paweł Głowacki, trener Stomilu Olsztyn. - W składzie Lechii zagrał bardzo dobrze znany z boisk ekstraklasy Żarko Udovicic. W długich fragmentach pierwszej połowy toczyła się wyrównana gra. Lechia oddała na naszą bramkę w pierwszych trzydziestu minutach trzy strzały i wszystkie zakończyły się golami. Mojej drużynie należy się szacunek za doprowadzenie do rezultatu 2:3. Pierwsze trafienie nastąpiło po strzale głową Dowgiałło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Puszkara. Autorem drugiego gola był Łukasz Jegliński, który również pokonał "główką" golkipera gdańszczan. Szkoda sytuacji Filipa Szymańskiego, który na samym początku drugiej części meczu miał dobrą sytuację na doprowadzenie do remisu. Na dwadzieścia minut przed końcem straciliśmy dość kuriozalną bramkę na 2:4.