Artykuł

Michał Leszczyński, fot. Artur Szczepański

Michał Leszczyński, fot. Artur Szczepański

Leszczyński: Z Legią gramy o mistrzostwo w makroregionie

01.06.13 22:54   em   2  

Po meczu rozmawialiśmy z Michałem Leszczyński, który zadebiutował w rozgrywkach I ligi.

Jak ocenisz swój pierwszy występ w I lidze? Nerwowy początek, ale potem już było coraz lepiej. W drugiej połowie kilkukrotnie uratowałeś zespół przed porażką.
- Z ostatniej akcji jestem najbardziej zadowolony. Dotknąłem piłkę końcami palców i nie wpadło (piłka uderzyła w poprzeczkę - red.). Początek nerwowy. Tak to jest w tych debiutach, że jest to zachwianie pewności. Szybko jednak złapałem spokój i w drugiej połowie było już znacznie lepiej.

Piotrek Skiba może po tym meczu się obawiać o swój los?
- To wszystko zależy od trenerów. Ja mogę dawać pozytywne sygnały dobrą grą oraz dobrą pracą na treningach. Decyzję kto stanie w bramce podejmuje sztab szkoleniowy.

To nie jest Twój ostatni mecz w ten weekend. W niedzielę zagrasz przeciwko Legii Warszawa w Lidze Makroregionalnej (mecz na stadionie Stomilu o godzinie 12:00 - red.).
- Dzisiejszy mecz to była taka rozgrzewka przed spotkaniem z Legią. Będzie to mecz o mistrzostwo w makroregionie. Jak wygramy to mamy praktycznie zapewniony udział w mistrzostwach Polski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn, GKS Katowice, I liga, wywiad, rozmowa, Legia Warszawa, Liga Makroregionalna, Piotr SkibaKomentarze

  1. 04.06.13 12:43 Pawlik

    Panowie pełna koncentracja!!! ;-)

  2. 02.06.13 00:07 rafitd

    Brawo Leszczu! Pozytywnie mnie zaskoczyłeś swoją grą z gieksą :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!