Artykuł

Kibice FC Pasym organizują akcję z okazji Dnia Dziecka, fot. Emil Marecki

Kibice FC Pasym organizują akcję z okazji Dnia Dziecka, fot. Emil Marecki

"Biało-niebieska paka" na Dzień Dzieciaka!

23.05.13 18:37   em   1  

Kibice Stomilu Olsztyn zrzeszeni w FC Pasym organizują z okazji Dnia Dziecka zbiórkę dla domu dziecka w Pasymiu.

- W pasymskim Domu Dziecka mieszkają 54 osoby. Jest to głównie młodzież w wieku szkolnym. Dlatego zbieramy zeszyty, książki, przybory szkolne oraz zabawki - wyjaśnia Borsi, koordynator akcji.

Potrzebne rzeczy będzie można przynieść przed sobotnim meczem z Okocimskim KS Brzesko. Spotkanie rozpoczyna się o 16:00, a fani z FC Pasym będą stać przed kasami już półtorej godziny przed meczem. W przyszłym tygodniu odbędzie się jeszcze zbiórka przed stadionem, jak także w Pasymiu. Szczegóły organizatorzy podadzą najpóźniej w niedzielę.

1 czerwca wszystkie zebrane fanty kibice przekażą dla pasymskiego Domu Dziecka. - Postaramy się też, aby każde dziecko, które będzie chciało obejrzeć mecz z GKS-em Katowice (mecz odbędzie się w Dzień Dziecka - red.) otrzymało darmowy bilet na to spotkanie - dodaje przedstawiciel FC Pasym.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tej szczytnej akcji. Akcję wspiera portal stomil.olsztyn.pl oraz stowarzyszenie kibiców Stomil Ponad Wszystko!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, FC Pasym, Stomil Ponad Wszystko, stomil.olsztyn.pl, GKS KatowiceKomentarze

  1. 24.05.13 01:48 Aro

    Świetna inicjatywa, szczególnie na trudnym terenie!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!