Relacja z meczu Łódzki KS - Stomil Olsztyn

Kolejna porażka Stomilu w Gutowie Małym

2011/2012 - Sparing nr 9 Gutów Mały (Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak)
Łódzki KS 1:0 Stomil Olsztyn
1:0
34' Marek Saganowski Bramki
Bramki Łódzki KS: Bogusław Wyparło - Cezary Stefańczyk, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Bartosz Romańczuk - Wojciech Łobodziński, Dariusz Kłus, Łukasz Bocian, Radosław Pruchnik, Agwan Papikjan - Marek Saganowski. W II połowie grali także: Łukasz Tumicz, Michał Osiński, Jakub Zabłocki, Kamil Bartosiewicz, Rafał Kosiec, Kang Jung-hun.
Stomil Olsztyn: (I połowa) Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Piotr Łysiak, Michał Świderski - Paweł Łukasik. (II połowa) Erwin Sak - Radosław Stefanowicz, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Mroczkowski, Wojciech Dziemidowicz - Segarra, Bartosz Szaraniec, Daniel Michałowski, Dominik Kun, Tomasz Strzelec - Krzysztof Filipek.

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali kolejne spotkanie sparingowe podczas zgrupowania w Gutowie Małym. Tym razem ulegli czternastemu zespołowi ekstraklasy - Łódzkiemu Klubowi Sportowemu 0:1 (0:1).

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 34. minucie Marek Saganowski.

- To spotkanie było lepsze w naszym wykonaniu niż środowe z Turem Turek. Staraliśmy się realizować założenia taktyczne. W pierwszej połowie ŁKS miał przewagę. Szczególnie na początku pierwszej połowy. W drugiej części to my graliśmy znacznie lepiej, ale nie stworzyliśmy sobie żadnej sytuacji bramkowej. Łódzki KS to bardzo dobry przeciwnik, mimo że mają swoje kłopoty to mecz z nimi to dla nas dobra lekcja futbolu. Teraz czeka nas obiad, sjesta i wieczorem odnowa biologiczna - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

"Biało-niebiescy" w Gutowie Małym rozegrają jeszcze dwa spotkania kontrolne - z drużyną Brazylijczyków oraz Włókniarzem Zelów.

em, mmks

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają kolejne sparingowe spotkanie. Rywalem podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka będzie występujący w Ekstraklasie - Łódzki KS.

Mimo zawirowań w łódzkim klubie zespół przyjedzie do Gutowa Małego. - Potwierdzam. W sobotę wybieramy się na sparing z olsztyńskim klubem - mówi Jarosław Paradowski, rzecznik prasowy klubu.

W zespole Stomilu Olsztyn wszyscy trenują. Nikt nie narzeka na problemy zdrowotne. Zbigniew Kaczmarek wystawi dwie jedenastki na mecz.

Początek o godzinie 11:00.