Artykuł

Lukáš Kubáň. Fot. Artur Szczepański

Lukáš Kubáň. Fot. Artur Szczepański

Lukáš Kubáň w Wiśle Puławy

11.08.20 20:15   kot   3  

Lukáš Kubáň po odejściu ze Stomilu znalazł nowy klub i będzie występował w trzecioligowej Wiśle Puławy.

33-letni czeski obrońca reprezentował barwy Dumy Warmii przez dwa i pół roku. W tym czasie Lukáš Kubáň rozegrał 63 mecze w I lidze, w których strzelił 1 bramkę. W plebiscycie stomil.olsztyn.pl głosami kibiców został wybrany do jedenastki 75-lecia.

Wisła Puławy występuje w grupie IV rozgrywek III ligi. Po rozegranych dwóch kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów.

Tagi: Stomil Olsztyn, Lukáš Kubáň, Wisła Puławy


Komentarze

  1. 12.08.20 09:57 Maciej Wójcik

    Lukas powiedzenia dzięki za gre

  2. 12.08.20 09:42 Bartek664

    Powodzenia Lukas , śmiało mógł zostać w Olsztynie bo będzie to brakowało, jeden z lepszych zawodników jaki był w linii obrony. Mogli go spokojnie wypożyczyć jak nie był w wizji trenera chociażby do niedalekiej Ostródy i myślę że byłby wiodącą postacią na 2 ligowych boiskach l. Ale wiek też już ma więc niech sobie spokojnie gra w 3 lidze

  3. 12.08.20 07:15 A.

    Wielka skoda, że nie w Stomilu... Powodzenia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!