90' 4 dodatkowe minuty (bez)nadziei na zmianę wyniku.
89' Dominik Kun schodzi z boiska, w jego miejsce Bartosz Papka.
87' Paweł Strózik za Dawida Kałata
84' Rzut rożny dla gości. Piotr Skiba łapie piłkę.
82' Kupa. Paweł Moskwik zdobywa głową wyrównującą bramkę. 1:1

Artykuł

Paweł Łukasik, fot. Artur Szczepański

Paweł Łukasik, fot. Artur Szczepański

Łukasik: Kluczowy był ten rzut karny, którego nie wykorzystałem...

24.08.13 23:04   em   3  

Po meczu Stomil Olsztyn - Puszcza Nipołomice rozmawialiśmy z Pawłem Łukasikiem, napastnikiem Stomilu Olsztyn.

Nie wyszedł Ci ten strzał. Przeważnie strzelasz rzuty karne nieco wyżej.
- Ciężko mi powiedzieć na gorąco. Niby nie powinien strzelać ten co jest faulowany. Grzesiek Lech jest wyznaczony pierwszy do karnych. Chciałem wziąć odpowiedzialność na siebie. Oddał mi piłkę. Strzeliłem w środek. Bramkarz wystawił nogę i znowu jest remis, a powinniśmy to wygrać. Daliśmy z siebie w pierwszej połowie bardzo wiele, w drugiej dużo. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. I znowu remis...

Ten mecz w mega frajerski sposób zremisowany. Najpierw ten rzut karny, a potem dwie żółte kartki Bzdęgi kompletnie niepotrzebne.
- Wydaje mi się, że sędzia nie wiedział, że Tomek ma już jedną żółtą kartkę. Chciał go trochę utemperować. Było tam lekkie odkopnięcie piłki. Nie powinno się tak to wydarzyć. W tej sytuacji zespół został osłabiony i potem musieliśmy bronić wyniku. Zabrakło nam dziesięciu minut żeby osiągnąć zwycięstwo.

I znowu zacznie się liczenie ilu to spotkań nie wygraliście w Olsztynie.
- Zdajemy sobie sprawę z tego, że musimy się przełamać. Dajemy z siebie wszystko. W jakiś sposób to widać, że walczymy, staramy się. Pod każdego przeciwnika jest ustalana inna taktyka, którą ćwiczymy przez cały tydzień. I dzisiaj to dobrze realizowaliśmy. Strzeliliśmy bramkę. Kluczowy był ten rzut karny, którego nie wykorzystałem...

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, Paweł Łukasik, wywiad, rozmowa, Rozmowa po meczuKomentarze

  1. 29.08.13 21:29 Robson666

    idealny zawodnik ale do rezerw stomilu , ale jesli chodzi o karne to i tam sa z pewnoscia lepsi wykonawcy bo do waznych karnych karnych to trzeba miec twarda psychike a nie ladne korki , nie chce gdybac ale ktos mlody powinien wtedy podejsc do 11stki ja bym dal Kuna.

  2. 28.08.13 23:45 parej

    JAK KTOS NIE MA TALENTU I MA BRAKI WYSZKOLENIA TECHNICZNEGO TO WLASNIE ZAMYKA OCZY I NAPIE... W SRODEK Z CALEJ SILY NA BRAME.

  3. 28.08.13 22:23 Piki

    Co się oszukiwać każdy Pawlika karny wygląda z całej pizdy i w środek.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!