Artykuł

Łukasz Jegliński w akcji, fot. Artur Szczepański

Łukasz Jegliński w akcji, fot. Artur Szczepański

Łukasz Jegliński kontuzjowany

20.10.11 19:43   em   1  

Środkowy pomocnik Stomilu Olsztyn - Łukasz Jegliński nie zagra w najbliższym meczu przeciwko Stali Rzeszów.

"Igła" naciągnął mięsień dwugłowy. W piątek piłkarz będzie miał badanie USG, który wykaże jak poważna jest to kontuzja. Piłkarz będzie na pewno pauzował tydzień czasu, a czy dłużej to dowiemy się po piątkowym badaniu.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Rzeszów, Łukasz Jegliński, kontuzjeKomentarze

  1. 21.10.11 10:05 obserwator1985

    Jedyny piłkarz który może zastąpić go w jutrzejszym meczu to Michałowski ale zobaczymy co trener wymyśli. Wracaj do zdrowia Igła.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!