Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

MIR-WIT złotym sponsorem Stomilu

02.06.23 18:45   kyn   2  

Stomil nawiązał współpracę sponsorską z kolejną olsztyńską firmą. Do grona przedsiębiorstw wspierających Dumę Warmii dołączył MIR-WIT, olsztyński dealer Toyoty.

Umowa z MIR-WIT-em została podpisana na rok. Firma będzie wspierała Stomil na zasadach sponsora złotego.

– Widzimy, że Stomil Olsztyn nieustannie zmienia się na lepsze. Podczas negocjacji spotykaliśmy się z osobami ambitnymi, profesjonalistami, pasjonatami sportu i piłki nożnej, ale, co dla nas najistotniejsze, z osobami, które znają się na biznesie, potrafią nim zarządzać i chcą go rozwijać. Uwielbiamy współpracować z najlepszymi, a Stomil Olsztyn pokazuje swoją najwyższą jakość, zarówno w kwestiach sportowych, jak i pozasportowych. Chcemy wspierać klub w dążeniu do ambitnych celów, wspólnie je realizować i cieszyć się efektami – mówi dla oficjalnej strony klubu Miłosz Słomiński, Wiceprezes Toyota MIR-WIT Olszty.

Tomasz Żukowski, wiceprezes Stomilu Olsztyn, dodaje: - Umowa z Toyota MIR-WIT pokazuje, jak ważny dla sponsorów i partnerów oraz społeczności Olsztyna jest Stomil. Podpisanie tej umowy nie byłoby możliwe bez wsparcia zaangażowanego w rozmowy i negocjacje Marcina Burzy. Uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach z przedstawicielami naszego nowego Złotego Sponsora. Były to bardzo merytoryczne rozmowy. Toyota nas obserwuje od roku, ponieważ pierwsze spotkanie odbyło się właśnie około 12 miesięcy temu. Tam opowiadaliśmy o tym co robimy i w jakim kierunku chcemy iść.

Witamy w Stomilu!

Tagi: Stomil Olsztyn, MIR-WIT


Komentarze

  1. 03.06.23 20:56 SanDiego

    Czyli co - tak jak kiedyś za awans do ekstraklasy dawali po Maluchu, to teraz do 1 ligi po Toyocie? ;)

  2. 02.06.23 22:09 Bart

    👍🏻💪 teraz pora na strategicznego sponsora Budowlańca albo jakiegoś innego Obajtkowego🤣

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!