Relacja z meczu MKS Korsze - Stomil Olsztyn

0:2
Bramki Krzysztof Filipek 15'
Krzysztof Filipek 32'
Paweł Łukasik 52'
Bramki MKS Korsze: Maciej Krupiczojć - Paweł Branicki, Daniel Fedczak, Damian Sawicki, Rafał Suchodolski - Krzysztof Piwiszkis, Damian Roksela, Adam Krajewski, Wojciech Mikołajczyk - Piotr Kozłowski, Piotr Sawicki. Grali także: Marcin Zalewski, Tomasz Kotkowski, Mateusz Branicki, Marek Bednarczyk, Michał Szwarc, Michał Miller, Maciej Terejko, Wojciech Szyćko, Adrian Romanowski, Patryk Szłapka.
Stomil Olsztyn: Erwin Sak (46 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (67 Paweł Głowacki), Paweł Baranowski (46 Arkadiusz Koprucki), Rafał Remisz (46 Paweł Sędrowski), Paweł Głowacki (46 Stepan Hakobjan) - Jakub Kowalski, Robert Tunkiewicz, Bartosz Szaraniec, Paweł Alancewicz (67 Michał Renusz), Michał Renusz (46 Piotr Głowacki) - Krzysztof Filipek (46 Paweł Łukasik).

Wygrana 3:0 w meczu z MKS Korsze na pierwszy rzut oka może cieszyć kibiców. Trener jednak jest zawiedziony postawą swoich piłkarzy. I do tego kontuzji doznał Stepan Hakobjan.

Zawodnik sprowadzony z Armenii na boisku przebywał 40 minut. Nie dograł do końca spotkania, ponieważ prawdopodobnie naderwał sobie mięsień dwugłowy. Piłkarz ma z głowy na jakiś czas treningi w OKS 1945 Olsztyn.

Pozytywnym znakiem jest to, że wszystkie bramki strzelali napastnicy. Dwa trafienia do przerwy zanotował Krzysztof Filipek, a po przerwie jego zmiennik Paweł Łukasik. I przy wszystkich golach udział miał pomocnik - Jakub Kowalski. Na zero z tyłu zagrali bramkarze do spółki z obrońcami. Czy tak jak powinno być. Napastnicy strzelają, pomocnicy asystują, a obrona i bramkarz powstrzymują zespół od utraty bramki.

Jednak trener Kaczmarek nie jest zadowolony ze spotkania. - Z tą grą nie mamy po co jechać do Łowicza - krótko stwierdza Zbigniew Kaczmarek. I dodaje: - Piłkarze nie wykonali założeń taktycznych. Mecz zwycięski, ale w naszym wykonaniu słabo to wyglądało. Mamy tydzień na poprawę tego wszystkiego, bo inaczej z Pelikanem będzie bardzo ciężko - mówił po meczu Zbigniew Kaczmarek.