Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Elbląg - 26 kwietnia 2014 r., godz. 12:00

MLJM: Stomil przegrał z Concordią

26.04.14 14:52   em   2  

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn przegrali na wyjeździe 0:2 z Concordią Elbląg w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.

- Złapaliśmy dołek w postaci czterech przegranych z rzędu. Po meczu z Polonią Warszawa myślałem, że w Elblągu wreszcie wygramy i przerwiemy tą złą passę. Walki, ambicji i determinacji starczyło nam tylko do 60 minuty. Mieliśmy kilka dobrych akcji, po których powinny paść gole. Jest to dla nas dobra życiowa nauczka. Musimy wyciągnąć wnioski i wygrać kolejne spotkanie - powiedział po meczu trener Paweł Alancewicz.

Stomil: Patryk Rodak - Kamil Stankiewicz, Wiktor Biedrzycki, Adam Janas, Łukasz Wojciechowski (75 Piotr Wiśniewski), Dariusz Cekała, Damian Zacheja, Patryk Rosoliński (68 Igor Kostrzewa), Jakub Mierzejewski (68 Jakub Narojczyk), Marcel Malicki (73 Szymon Iwaszko), Bartosz Rzeźnik.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Concordia Elbląg, Elbląg, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, Paweł AlancewiczKomentarze

  1. 26.04.14 19:30 realistka

    Po spotkaniu trener Stomilu Olsztyn Paweł Alancewicz był zdenerwowany na swoich piłkarzy i demolował drzwi od szatni w klubie.

  2. 26.04.14 19:08 dziadek

    Bez komentarza http://sport.elblag.net/artykuly/concordia-elblag-wygrywa-ze-stomilem-zobacz-bramki,11305.htm

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!