Artykuł

Maciej Kotarba, Mirosław Psujek i Wiktor Krzywda na treningu Stomilu. Fot. Łukasz Kozłowski

Maciej Kotarba, Mirosław Psujek i Wiktor Krzywda na treningu Stomilu. Fot. Łukasz Kozłowski

Maciej Kotarba, Wiktor Krzywda, Paweł Łastowski i Mirosław Psujek na treningu Stomilu

19.06.24 19:18   kot   1  

Zawodnicy drużyny rezerw i juniorów: Maciej Kotarba, Wiktor Krzywda, Paweł Łastowski i Mirosław Psujek rozpoczęli przygotowania z III-ligowym Stomilem Olsztyn.

23-letni obrońca Maciej Kotarba w rundzie wiosennej rozegrał 9 meczów w IV lidze w rezerwach Stomilu.

18-letni Wiktor Krzywda w rundzie wiosennej wystąpił w 9 meczach ligi makroregionalnej U-19, a w rundzie jesiennej w 6 spotkaniach w I lidze wojewódzkiej juniora, w których zdobył 8 bramek.

16-letni Paweł Łastowski w zakończonym sezonie rozegrał 6 meczów w IV lidze w barwach Stomilu II. Ponadto w rundzie wiosennej wystąpił w 11 meczach ligi makroregionalnej U-19, w których zdobył 2 bramki, a w rundzie jesiennej w 5 spotkaniach w I lidze wojewódzkiej juniora, w których strzelił 2 gole. Łastowski zanotował także 5 meczów w ekstraklasie ligi wojewódzkiej juniora.

18-letni Mirosław Psujek w rundzie wiosennej wystąpił w 6 meczach ligi makroregionalnej U-19, a w rundzie jesiennej w 2 spotkaniach w I lidze wojewódzkiej juniora, w których strzelił 1 bramkę.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - juniorzy młodsi, Stomil II Olsztyn, Maciej Kotarba, Wiktor Krzywda, Paweł Łastowski, Mirosław Psujek


Komentarze

  1. 19.06.24 20:23 Pablo Olsztyn

    Dziwne poczynania trenerów... Młodzi rozpoczęli przygotowania z III ligowym Stomilem? Chyba raczej Oni trenowali a III realnie nie było. Bo za 11 dni będzie pustawo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!