Artykuł

Hubert Sadowski. Fot. Artur Szczepański

Hubert Sadowski. Fot. Artur Szczepański

Małe szanse na zatrudnienie Huberta Sadowskiego

20.01.23 09:41   em   0  

Na początku przygotowań do rundy wiosennej z drużyną Stomilu Olsztyn trenował Hubert Sadowski. Sprawdziliśmy co się dzieje z zawodnikiem.

Piłkarza obecnie nie ma już w Olsztynie i szanse na to, że wiosną będzie grał w barwach naszego klubu są minimalne. Przypomnijmy, że Sadowski ostatnio grał w I-ligowej Skrze Częstochowa, a w Stomilu już raz grał - jesienią 2020 roku.

Sztab szkoleniowy Stomilu Olsztyn wydał pozytywną ocenę piłkarzowi. O tym dla oficjalnej strony mówił niedawno Szymon Grabowski, trener Stomilu: - Bardzo fajnie gdyby taki zawodnik jak Hubert dołączył do drużyny. Wiadomo, że pewne rzeczy są poza nami i dopiero w najbliższych dniach wyjaśni się jaka będzie przyszłość Huberta w Stomilu.

Z informacji, które uzyskaliśmy od prezesa Stomilu Arkadiusza Tymińskiego, wynika, że na ten moment są bardzo małe szanse na zakontraktowanie tego piłkarza.

Wszystko z powodu ograniczeń budżetowych II-ligowca. Na ten moment Stomil nie zakontraktował żadnego nowego piłkarza przed startem rundy wiosennej. Z drużyną trenują młodzieżowcy: Igor Jędrzejczyk oraz Mateusz Pajdak (wypożyczony do Olimpii Olsztynek).

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Hubert Sadowski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!